Категорії Інформація
Каси Додати подію
15 червня 2024

ПОП-ХІТИ у виконанні симфонічного оркестру

Ціна: 300-1000 грн

Дах Gulliver
Gulliver, Спортивна площа, 1A
Купити квиток
300-1000 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ПОП-ХІТИ у виконанні симфонічного оркестру"

Тривалість події — 120 хвилин.
15 черв., субота

Про подію

15 червня на терасі ТРЦ Gulliver прозвучать попхіти в симфонічній обробці від оркестру GosOrchestra. Ви зможете по-новому почути пісні від The Weeknd, Taylor Swift, George Michael, ABBA, Lady Gaga, Sam Smith та багатьох інших.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ ВІД A CONCERT: https://bit.ly/4dMUlHM

Концерт пройде на атмосферній терасі в центрі Києва, з якої можна насолодитися заходом сонця під звучання улюблених пісень. До того ж на терасі розміщено бар із прохолодними напоями, що доповнять ваш музичний вечір.

Місце: тераса Gulliver (5 поверх ТРЦ), Спортивна площа, 1А

Дата: 15 червня

Час: 19:00 (локація відкрита з 18:30)

Переглянути програму події: https://drive.google.com/file/d/1EBsuXzopNjsGwZ3FRqLWzTucdkpaVwsr/view?usp=drivesdk

На кожну подію від A CONCERT доступні три типи квитків:

— сидячі місця біля сцени;

— місця за VIP-столиками, де працюють офіціанти;

— «фан-зона»: доступ до тераси без резервування сидячого місця.

Програма прозвучить у виконанні GosOrchestra — симфонічного оркестру, створеного для висококласного супроводження популярної музики. Колектив має в репертуарі понад 200 композицій різних жанрів в авторських аранжуваннях.

Важлива інформація для відвідувачів: https://docs.google.com/document/d/1IPdMzIDuAiITXl42RLuG-kT76HNSk31xTTpdpuaqsXs/edit

A CONCERT — це організатор концертів симфонічної музики, джазу та інших форматів якісного дозвілля. Проєкт з'явився в 2023 році як відповідь на виклики часу — адже мистецтво було і залишається для нас підтримкою та втіхою в темну годину. Музика, локація, світло, звук, сервіс — наша команда робить все можливе для того, щоб кожен гість нашої події після концерту вийшов з приємними емоціями. Обирайте наші події — і ви переконаєтеся в цьому самі!

Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, ми передаємо на благодійність. В 2023 році таким чином ми зібрали на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ більше 1 млн гривень. В 2024 ми прагнемо збільшити цю суму.

Підписуйтесь на соціальні мережі проєкту, щоб слідкувати за анонсами та отримувати важливу інформацію!

https://www.instagram.com/a.concert.official/

https://www.facebook.com/a.concert.official/

Не підходить дата? Події від A CONCERT проходять щотижня, тож обирайте програму, час та локацію з повного списку концертів!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код