Категорії Інформація
Каси Додати подію
14 лютого 2023

Повернення блудного батька

Ціна: 250-990 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Повернення блудного батька"

Тривалість події — 120 хвилин.
14 лют., вівторок

Про подію

Комедія «Повернення блудного батька» у Києві

14 лютого на сцені Жовтневого Палацу відбудеться, мабуть, одна з кращих комедійних вистав – «Повернення блудного батька». Це запальна комедія, яку не покажуть в жодному театрі, повідає цікаву історію про столичне сімейство, яке жило у 70-х роках минулого століття.

На цій виставі вам сподобається все, але ми почнемо говорити, хто виконуватиме головні ролі – це важливо. Тож в цей вечір разом з вами будуть найкращі артисти театру – Михайло Кукуюк, Ольга Сумська, Лев Сомов, Ірина Калашнікова, Олексій Зубков, Віталій Борисюк, Володимир Ніколаєнко, Сергій Мельник, Володимир Коляда, Олена Завгородня та Стас Мельник.

Отже, розігрувати виставу «Повернення блудного батька» будуть найкращі, а це свідчить про те, що ви отримаєте максимум задоволення. Тому вже зараз купуйте квитки, бо охочих доволі багато подивитися цю виставу.

А якщо не встигли придбати квитки на «Повернення блудного батька», радимо придивитися до інших заходів, які відбудуться найближчим часом у Жовтневому Палаці.

Про сюжет вистави «Повернення блудного батька»

1970  рік. Спершу ми познайомимося за Тетяною Григорівною. Вона самотня жінка і в неї сьогодні ювілей, всі хочуть її привітати. Серед охочих побачити ювілянтку є її колишній чоловік. Так, мабуть, й повинно бути та тільки свого чоловіка Миколу Миколайовича жінка не бачила вже як 17 років, бо колись він вийшов по хліб в магазин та більше не повертався.

З моменту повернення чоловіка життя родини Тетяни Григорівни перевертається догори дриґом, а спокійне життя перетворюється на справжнісінький детектив з купою гумористичних ситуацій.

Цікаво, як поводитимуться герої комедії й чи врятує стосунки любов? Про це не будемо казати, бо ви дізнаєтесь самі, коли прийдете до Жовтневого Палацу на виставу! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код