Категорії Інформація
Каси Додати подію
Прем'єра к\м фільму «Бульмастиф». Обговорення з глядачами, зоозахисниками та зірками кіно і шоубізнесу
10 жовтня 2023

Прем'єра к\м фільму «Бульмастиф». Обговорення з глядачами, зоозахисниками та зірками кіно і шоубізнесу

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Будинок Кіно
м. Київ, вул. Саксаганського, 6

Про подію

Ви хочете побачити найвідоміших зооволонтерів України, які вивозили з Маріуполя, Херсона, Харкова та інших міст та містечок тих, хто сам не вміє приймати рішення – наших маленьких друзів?

Ви прагнете познайомитися з дівчиною, яка стала символом зооволонтерства, вивівши з Ірпеня десятки собак та посівши почесне місце на київському муралі?

Ви бажаєте дізнатись, хто з зірок кіно, театру та шоубізнесу займається зооволонтерством по-справжньому, а не задля піару?

Вам цікаво буде поспілкуватися з тими, хто знає про тварин все? З зоозахисниками, з кінологами, психологами, які під час війни так багато зробили для тварин, яких загубили або залишили люди?

Тоді приходьте на наш проєкт, буде цікаво. Свій показ 10 жовтня о 18:30 Кіноспільнота та ГО із захисту тварин URSA присвячують Всесвітньому дню захисту тварин. Під час війни ця тема стала особливо гострою, а нещодавня пожежа в котячому притулку Києва показала це ще яскравіше. Адже саме наше ставлення до братів наших менших показує, ким ми є насправді. Коли приходить біда, люди демонструють свою людську сутність.

У програмі вечора:

Прем’єра короткометражного фільму «Бульмастиф» (Україна, 2020)

Обговорення фільму з глядачами та зірками кіно і шоубізнесу, відомими зоозахисниками, зооволонтерами та кінологами.

Про фільм:

Режисер: Анастасія Буковська

У ролях: Євген Ламах, Олексій Горбунов, Ніна Антонова

"Бульмастиф" - це історія ветерана АТО Міті, який намагається повернутися до мирного життя. Якось увечері він зустрічає загубленого бульмастифа, який допомагає герою відпустити нарешті спогади про пережитий досвід.

«Бульмастиф» став найкращим короткометражним фільмом на МКФ «Молодість», лауреатом «Золотої Дзиґи», а також учасником низки міжнародних кінофестивалів.

Ведуча вечора – Таня Гончарова

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код