Категорії Інформація
Каси Додати подію
Про що мовчать чоловіки, на підтримку ЗСУ
04 - 25 лютого 2023

Про що мовчать чоловіки, на підтримку ЗСУ

Ціна: 350-550 грн

Підвал Культури
вул. Гончара, 30а
Вибрати дату

Замовити квитки на "Про що мовчать чоловіки, на підтримку ЗСУ"

Тривалість події — 120 хвилин.
04 лют., субота
11 лют., субота
14 лют., вівторок
25 лют., субота

Про подію

Моновистава в стилі стендап "Про що мовчать чоловіки" в Києві

З 15 грудня у Підвалі Культури, що у Києві, показуватимуть моновиставу "Про що мовчать чоловіки". Головну роль у постановці зіграє український актор, режисер і сценарист Дмитро Суржиков, за плечима якого сотні ролей.

Особливість вистави полягає в тому, що вона презентується в новому форматі та абсолютно відходить від класичних жанрових традицій. "Про що мовчать чоловіки" побудована за правилами нового жанру — стендап.

Щоб потрапити на цей захід, там достатньо купити електронний квиток на цій сторінці. Втім, на сайті "Kontramarka" ви можете придбати квитки на всі події театру Підвалу Культури.

Так "Про що мовчать чоловіки"?

Постановка, яка розігруватиметься на сцені Підвалу Культури, створена за п'єсою коміка Роба Беккера "Defending the Caveman". Вона стала популярною у США наприкінці 90-х рр. настільки, що одну з вулиць Нью-Йорка перейменували на "Дорогу Печерної людини" (аналог назви п'єси).

Інтерес до твору не пропав і досі, тож театральні постановки за мотивами п'єси сьогодні можна помітити на сценах театрів по всьому світу. І кожна інтерпретація — це спосіб дати відповіді на найпотаємніші питання, розкрити тему щастя сімейних стосунків і показати абсурдність конфліктних ситуацій.

Заглядайте до Підвалу Культури й ви дізнаєтеся, як досягти гармонії у стосунках! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код