Категорії Інформація
Каси Додати подію
19 січня 2023

Різдвяні симфонії. М.Скорик, І.Небесний

Ціна: 200-650 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
200-650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Різдвяні симфонії. М.Скорик, І.Небесний"

Тривалість події — 120 хвилин.
19 січ., четвер

Про подію

На завершення різдвяних свят, 19 січня, у Жовтневому палаці (МЦКМ) відбудеться грандіозний концерт «Різдвяні Симфонії».

Легендарний композитор Мирослав Скорик та яскравий талант Івана Небесного створили розкішні симфонічні інтерпретації найулюбленіших колядок та щедрівок. Вони передавались крізь століття та стали невід’ємною складовою ідентифікації України в Світі.

«Різдвяні Симфонії» прозвучать у виконанні найвідомішого оркестру нашої країни – Національного симфонічного оркестру України під орудою знаменитого диригента Володимира Сіренка

Ви відчуєте, як рідні до сліз мелодії та експресія нашої музичної традиції об’єднаються з надбанням європейської класики. «Симфонія колядок» маестро Мирослава Скорика — це масштабне «бетховенське» звучання оркестру, а відчуття від симфончіного твору Івана Небесного — легкі й прозорі мелодії, співзвучні за настроєм до американських різдвяних святкувань.

Світова прем’єра цієї програми відбулась у Києві в 2020 році за присутності обох митців. Твір «Симфонія колядок» маестро Мирослава Скорика став його останнім за життя втіленим музичним шедевром. Ця концертна програма одразу набула статус епохальної.

Чекаємо вас на грандіозному концерті у Жовтневому палаці (МЦКМ) 19 січня 2023 року. Подаруйте собі розкішну насолоду Високого Українського Різдва!

Програма:

  • Мирослав Скорик "Симфонія колядок"
  • Іван Небесний "Різдвяні симфонізми"
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код