Рус Укр Eng
Rock MOZART Le Concert

Rock MOZART Le Concert

08 грудня 2018
Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Палац «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
950 грн

Про подію

Один з найаншлаговіших концертів у Палаці «Україна» – Rock MOZART Le Concert

Неперевершена та грандіозна концертна версія всесвітньовідомої рок-опери.

Сучасне бачення життя і музики великого генія Моцарта, бунтаря, справжнього рок-музикант свого часу, що повстає проти канонів і несправедливості.

Велич та геніальність музики, неймовірне поєднання 7 неповторних голосів, екстравагантність головного героя та РОКовість його супротивника. Проникливе та водночас хвилююче звучання симфонічного оркестру, величні декорації та фантастичне світлове шоу!

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок-концерт під грім ударних.

Шанувальники якісної музики будуть приголомшені новим звучанням безсмертної музики, вражаючими костюмами, сценографією, світловим шоу світового масштабу!

Понад 100 артистів на одній сцені.

Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!

Rock MOZART Le Concert – це те, що повинен побачити й почути кожен!

Разом з артистами глядачі зможуть пізнати злети й падіння, кохання та смерть великого генія-бунтаря, першого в історії рок-музиканта, неперевершеного композитора Вольфганга Амадея Моцарта.

Вересень 2009 року – вся Франція покірно схилила голову перед скандальною, на перший погляд, взагалі, авантюрною постановкою у стилі РОК про життя і творчість Моцарта, саме тоді відбулась світова прем’єра у Парижі. Рішучість авторів довела, що неможливе не тільки МОЖЛИВО, але ще й може бути УСПІШНИМ!

За час існування MOZART L'Opera Rock, постановку, яка стала першим мюзиклом у форматі 3D і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому, відвідали мільйони глядачів

Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 7 та 8 грудня о 19:00 у Національному Палаці мистецтв «Україна» на Rock MOZART Le Concert! У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 хітів про силу пристрасті і справжній талант.

Не пропустіть цю яскраву можливість, купуйте кращі квитки заздалегідь!

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99