Рус Укр Eng
06 - 07 грудня

Rock MOZART Le Concert (Рок опера Моцарт)

300-1950 грн

Палац Україна
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Вибрати дату

Квитки на "Rock MOZART Le Concert (Рок опера Моцарт)"

06 груд., пʼятниця
07 груд., субота

Про подію

КОНЦЕРТ ШАЛЕНОГО ДРАЙВУ!

160 артистів на сцені.

 

6 та 7 грудня на сцені Національного Палацу мистецтв «Україна» – блискавична та приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART LeConcert.

 

Ви побачите захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він – справжня рок-зірка своєї епохи та сьогодення. Бунтар, чия доля буяла злетами і падіннями.

 

Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, рОковість його ворога, незвичайне звучання великого симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

 

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.

 

Rock MOZART LeConcert – це те, що повинен побачити й почути кожен!

 

Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені і, скуштувавши цей неймовірний музичний коктейль, кожен неодмінно захоче ще!

 

MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

 

Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 6 та 7 грудня о 19:00 у Національному Палаці мистецтв «Україна» на Rock MOZART LeConcert!

 

Купуйте найкращі квитки вчасно та отримуйте яскраві емоції та гарний настрій надовго.

 

Попереднє замовлення