Про подію
“Шантрапа” в Києві!
У Театрі “Колесо” відбудеться комедійна вистава “Шантрапа” в Києві! Ви зазирнете у загадковий світ театральних куліс. І виявиться, що актори, такі ж самі звичайні люди зі своїми вадами і бажанням якомога швидше втекти з роботи. А особливо, якщо це трупа провінційного театру, для якої високе мистецтво вже давно перетворилося на просте ремесло.
Комедійна вистава про театр
Буде весело, гостро і смішно! Щоб потрапити на виставу “Шантрапа” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 220 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.
Де подивись веселу комедію в Києві? На виставі “Шантрапа”!
- Іронічно про театр
- Музична вистава і веселі жарти
- Легкий настрій на весь вечір
Вистава "Шантрапа" нагороджена Гран-прі, відзначена дипломами на багатьох міжнародних фестивалях, брала участь в спільному міжнародному театральному проекті України і США.
- Прем'єра вистави 5 березня 1993.
- Тривалість вистави 1 год. 30 хв.
- Вистава йде українською мовою на основній сцені.