Категорії Інформація
Каси Додати подію
30 березня 2024

Щенячий патруль

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»

МЦКМ "Жовтневий палац"
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Герої улюбленого мультсеріалу всі діти поспішають до маленьких глядачів!

Хоробрі цуценята Скай, Крепіш, Зума, Маршал, Роккі, Чейз і, звичайно, відважний хлопчик Зік Райдер, – всі вони вже готові занурити сміливих глядачів у захоплюючі пригоди. З популярними супергероями хлопчаки та дівчата зустрінуться на цікавій інтерактивній виставі за участю акторів Київського театру ростових ляльок.

Дозвольте мрійте свого малюка справдитися! Приходьте на чудову виставу.

Для всіх дітей Щенячий Патруль – приклад для наслідування. Сміливі цуценята та Райдер ніколи не залишаються байдужими до чужого лиха. При цьому їх не лякають жодних перешкод на шляху. Використовуючи свої таланти та вміння, герої завжди можуть прийняти вірне рішення та розібратися з будь-якими труднощами.

Сюжет вистави побудований таким чином, щоб кожен маленький глядач зрозумів: взаємодопомога, взаєморозуміння та добрі наміри – найкращі порадники у складній ситуації. А добро завжди повернеться сторицею.

Кожна дитина буде залучена до пригод і разом із цуценятами-рятівниками навчиться долати свої страхи, вірити в себе і не зупинятися на шляху до високої мети.

На дітей чекають веселі інтерактивні номери, багато позитивних емоцій та несподіваних зустрічей. Малюкам точно сподобається. Цуценята-рятувальники чекають на друзів!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код