Категорії Інформація
Каси Додати подію
SHUMEI & Band: Women’s Day at Osocor Residence
08 березня 2023

SHUMEI & Band: Women’s Day at Osocor Residence

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1000 грн

Osocor Residence
вул. Виноградна, 2

Про подію

SHUMEI & Band привітають жінок на концерті "Women’s Day" у Києві

Ми всі очікуємо весну, щоб скинути з себе зимову хандру й нарешті відчути життя. Й найкращим способом прокинутися від емоційної сплячки — піти на концерт. Ось якраз  SHUMEI & Band планують привітати  жінок з весною та запланували подію в Києві на 8 березня з назвою "Women’s Day". Чому не піти?

Концерт проходитиме у резиденції відпочинку Osocor Residence, а це значить, що всі присутні зможуть відірватися по повній, привітати наших сміливих українок з весною та з їх днем. Але особливе привітання буде від SHUMEI та його музичного бенду. 

Подивіться, які ще заходи заплановані в Osocor Residence.

Про "Women’s Day"

Ви пам'ятаєте пісню українського співака Олега Шумея "Тривога"? Сингл вийшов на початку війни, отримав символічну назву й дуже полюбилась українцям. Потім ми почули від музиканта інші твори, які, як і попередня пісня, припали до душі, - "Біля тополі", "Пробач", "Мальви"...

Тож на концерті "Women’s Day" ви будете разом з SHUMEI & Band співати саме ці пісні та каверів. А ще під час події відбудеться благодійний аукціон, з якого всі вторговані кошти відправлять на потреби ЗСУ. 

Чекаємо на вас, щоб разом привітати наших жінок з весною!  

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код