Рус Укр Eng
Що трапилось у зоопарку
08 червня - 21 липня

Що трапилось у зоопарку

70 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Квитки на "Що трапилось у зоопарку"

08 черв., субота
21 лип., неділя

Про подію

Що трапилося в зоопарку: головна інтрига року в Києві

На сцені в столиці України можна буде побачити унікальну п'єсу популярного американського автора Е. Олбі. У виставі «Що трапилося в зоопарку» розповідається цікава і не банальна історія, в ході якої будуть розвиватися інтригуючі події. Написана всього за один день, ця повість відразу ж стала хітом не тільки в Америці, але і в інших країнах. Доторкнутися до прекрасного можна буде в Театрі російської драми імені Лесі Українки. Купити квиток краще заздалегідь, щоб спланувати своє дозвілля, з огляду на, що його ціна всього 70 гривень.

Драма з елементами фарсу і нотками американського гумору

У центрі сюжету «Що трапилося в зоопарку» - розповідь двох людей, які познайомилися під його стінами. Обидва вони нічим не схожі, але при цьому пов'язані однією єдиною ниткою. Вихідці з різних соціальних класів, вони виявляються втягнуті в божевільну історію, що кидає виклик їх сміливості і шляхетності. Що ж сталося з цими, на перший погляд такими різними, чоловіками і що пов'язує їх з основним місцем дії - зоопарком?

У виставі беруть участь артисти: В’ячеслав Ніколенко, Євген Овчаров, Юрій Яковлєв.

Дізнатися, чим же закінчилася ця божевільна історія і як розвивалися події, можна разом з усією родиною, набираючись емоцій перед майбутнім святом.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99