Рус Укр Eng
Категорії Інформація
23 серпня - 22 вересня 2021

Сьогодні вечері не буде

Ціна: 300 грн

Театр «Золоті Ворота»
м. Київ, вул. Шовковична, 7А
Вибрати дату

Замовити квитки на "Сьогодні вечері не буде"

23 серп., понеділок
22 вер., середа

Про подію

“Сьогодні вечері не буде” в Києві!

У театрі “Золоті Ворота” відбудеться вистава “Сьогодні вечері не буде” в Києві. Це історичний фарс на тему диктатури.  Фантазія-трилер про те, як на дачі у сумнозвісного диктатора зібралися його найближчі поплічники. Люди, які ненавидять його, а ще більше - бояться і мріють потрапити на його місце. Зазвичай, тут усі розважаються, їдять, жартують і похапцем, масними руками, вирішують долю мільйонів людей.

Комедія-трилер

Але цього разу, Йосип Сталін сказав: “Вечері не буде”.  І почав шукати зрадника серед присутніх. Але це тільки початок історії, бо всі глядачі теж запрошені на цю VIP-вечірку. Влаштовуйтесь зручніше, комедія-трилер від французького режисера починається. І чим далі, тим страшніше.

Щоб потрапити на виставу “Сьогодні вечері не буде” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків 300 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші Києва на нашому сайті. 

На яку виставу піти з друзями в Києві? На “Сьогодні вечері не буде”!

  1. Незвичайний сюжет
  2. Європейський режисер
  3. Несподіваний жанр

Виставу створено переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Productions» (організованого в партнерстві з Національним академічним театром оперети і продюсерським центром «Open Doors»). За підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури міста Києва.

  • автор: Антоніо Аламо (Іспанія)
  • режисер: Жюль Одрі (Франція)
  • актори: Володимир Ковбель, Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Владислав Писаренко, Орест Пастух, Дар'я Твердохліб.
  • жанр: історичний фарс
  • тривалість: 90 хв. (без антракту)
  • обмеження за віком: 14+
Попереднє замовлення