Категорії Інформація
Каси Додати подію
Сольний фортепіанний концерт Мауріціо Біньоне «Внутрішні роздуми»
12 травня 2023

Сольний фортепіанний концерт Мауріціо Біньоне «Внутрішні роздуми»

Ціна: 700-1700 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
Купити квиток
700-1700 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Сольний фортепіанний концерт Мауріціо Біньоне «Внутрішні роздуми»"

Тривалість події — 80 хвилин.
12 трав., пʼятниця

Про подію

Мауріціо Біньоне у Києві!

11 лютого 2023 року Національна музична академія ім. П.І. Чайковського запрошує на сольний фортепіанний концерт італійського композитора та піаніста Мауріціо Біньоне (Maurizio Bignone) «Внутрішні роздуми» у Києві. Музична творчість автора не фіксується на академічному виконанні, а охоплює широкий спектр різноманітних стилів: від сучасної класики до мінімалізму. Втім, різноманітності допомагає досягти і те, що Мауріціо не боїться йти на ризик та експериментувати зі своєю музикою. Але навіть у його сміливих експромтах вгадується спільна канва, мелодійний малюнок, який стає основою для всього, що створює цей талановитий художник.

Концерт-розмова піаніста

Композитор представить нам свою нову програму Inner Reflecions, в якій є місце майже щоденниковій рефлексії та інтимному діалогу зі своїм слухачем. Сторінки цього щоденника, повного глибоко особистих спогадів і переживань, відкриються у мелодіях, які виконає Maurizio Bignone на клавішному інструменті. Однак на цих сторінках будуть не лише ноти. Сам зошит, в який Мауріціо під час карантину записував свої переживання та роздуми, стане частиною концерту. Читання цих насичених записів чергуватиметься з голосом фортепіано, щоб краще передати відтінки та деталі малюнка бурхливого внутрішнього діалогу автора.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на виступ Мауріціо Біньоне у Києві, купуйте квитки на сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва дивіться на нашому сайті.

Де послухати роздуми талановитого піаніста у Києві? На сольному концерті Мауріціо Біньоне!

  1. Щоденникові сторінки під музику
  2. Надзвичайно виразний формат
  3. Блискучий сучасний композитор
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код