Категорії Інформація
Каси Додати подію
Стендап в Атласі
19 листопада 2023

Стендап в Атласі

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «РЕКОМЕНДУЄМО»
Ціна: 350-1500 грн

Atlas
вул. Січових Стрільців 37-41

Про подію

Клуб ATLAS представляє серію великих концертів «Стендап в Атласі» в легендарному київському клубі (вулиця Січових Стрільців, 37-41).

Важливо. В клубі є укриття!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «СТЕНДАП В АТЛАСІ» У КИЄВІ?

Київ – місто, що не знає спокою

Млявість та нудьга – не про столицю. Та як відомо, ті, хто важко працює, також заслуговують на повноцінний релакс. А що може відновити втрачені сили та зарядити позитивом якнайкраще? – Правильно: щирий, невимушений сміх! З огляду на велику долю імпровізації, постійний вербальний та емоційний контакт із публікою, стендап є одним із найскладніших напрямків у гуморі. Проте глядачі завжди із задоволенням приходять на концерти сучасних коміків та комікес: живі жарти на актуальні теми без табу і обмежень нікого не лишають байдужим. А для когось навчитися сміятися над власними проблемами – нове вміння, що допомагає здолати життєві труднощі.

Прекрасна нагода гарантовано підняти собі настрій та задонатити на ЗСУ.

ДЛЯ ТЕБЕ ЖАРТУВАТИМУТЬ:

Макс Вишинський - комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.

Слава Бу – стендап комік, у котрого окрім харизми, ще неймовірне почуття гумору. Учасник «Розсміши коміка»,

Нещодавно комік випустив новий stand up концерт «Чесний»

Роман Щербан – унікальний представник українського стендапу, які закохує глядачів у свої історії та зачаровує харизмою. Учасник гумористичного об'єднання «Леви на джипі»

Катя Олос - стендап-комікеса, учасниця «Ліги Сміху» у складі команди «Збірна Львова», актриса кіно.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код