Категорії Інформація
Каси Додати подію
29 жовтня 2023

Страшно весела шоу-вистава «Хелловін-бал графа Дракули»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Будинок офіцерів Збройних сил України
вул. М.Грушевського, 30/1

Про подію

Міжнародний театр пригод і фантастики «КАСКАДЕР»

Представляє:

Страшно веселу шоу-виставу «Хелловін-бал графа Дракули»

Київ, Будинок офіцерів 29 вересня 2023 р, початок 12:00

Хочете весело і зі смаком провести цьогорічний Хелловін всією родиною? Тоді запрошуємо вас і вашу дитину на незабутнє святкування.

На вас чекають:

Грандіозна і страшно весела інтерактивна ігрова програма. Кращі аніматори Києва занурять усю вашу родину у свято – запропонують цікаві конкурси, атракціони і розваги! Розмалюйте своє обличчя аква-гримом! Позмагайтесь у конкурсі на найкращий містичний гарбуз! Танцюйте до упаду на нашій святковій костюмованій дискотеці! (Нарешті є змога продемонструвати ваші шикарні хелловінські костюми).

Шоу-вистава «Хелловін-бал графа Дракули» . Сам Дракула – володар і повелитель вампірів запросить усіх гостей до свого замку, де талановиті артисти, каскадери, співаки і танцюристи запропонують вам своє мистецтво на хелловінському балу. Певна річ, буде багато нечисті! Відьми і вампіри з усіх-усюд начаклують усім нам найкраще і найвеселіше свято!

Ну, і нарешті, наприкінці шоу кожний гість матиме абсолютно безкоштовну можливість взяти участь у фото-сесії з усіма представниками потойбіччя.

Не гайте часу! До зустрічі в гостях у графа Дракули!

Майстерністю артистів театру захоплюється публіка у всьому світі. Історія всесвітньо відомого театру "Каскадер" - це 35 років творчої праці та успішних виступів як в Україні, так і на найкращих сценах США, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Швеції, Литви, Молдови, Канади.

Справжній подарунок від творців оригінальних українських музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Аладдін та чарівна лампа» «Кіт у чоботях», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка та семеро гномів», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «День народження Принцеси» широко відомих в Україні та за її межами.

Для справжніх цінителів добрих дитячих вистав, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2023 року!!!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код