Категорії Інформація
Каси Додати подію
29 лютого - 12 квітня 2024

В джазі тільки дівчата, або Sugar

Ціна: 100-600 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "В джазі тільки дівчата, або Sugar"

29 лют., четвер
01 бер., пʼятниця
15 бер., пʼятниця
12 квіт., пʼятниця

Про подію

«У джазі тільки дівчата, або Sugar» в Києві!

Запрошуємо всіх в Театр оперети в Києві на мюзикл «У джазі тільки дівчата, або Sugar». Опорою для постановки послужив сценарій всім відомого фільму за участю М. Монро «Some like It hot», а лібрето для цієї вистави написав П. Стоун. Історія, над якою сміялися ще наші батьки, оновлена через призму сучасних реалій, з дотепною динамічною подачею в перекладі Я. Іваніцької.

Комедійно-романтичний мюзикл

Переодягнені чоловіки, дружба і романтичні відносини, — хіба це ново? Ні, — скажете ви і матимете рацію. Змінилися декорації, але іскрометний гумор і незручність моментів облуди, суперництво кращих друзів за любов фатальної красуні і вся драма відносин між чоловіком і жінкою, — теми, зрозумілі всім поколінням. Ми не забуваємо колишнє, але лише оновлюємо подачу історії в мюзиклі «У джазі тільки дівчата, або Sugar» в Києві. Бажаєте переконатися? Купуйте квитки на постановку на нашому сайті і в касах міста та переживайте знайомі сцени на новий лад. Ціна квитків на виставу 100–600 гривень. Ще більше анонсів майбутніх романтичних мюзиклів дивіться у нас на сайті.

Увага! На виставу доступна послуга аудіодискрипціі.

При замовленні послуги аудіодискрипції потрібно:

• при купівлі квитка у касі театру оперети - попередити касира про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);

• при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;

• попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;

• для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;

• у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

В джазі тільки дівчата, або Sugar смотреть онлайн, купить билеты в театр Оперетты, заказать доставку бесплатно

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код