Категорії Інформація
Каси Додати подію
01 травня - 23 червня 2024

В джазі тільки дівчата, або Sugar

Ціна: 100-600 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "В джазі тільки дівчата, або Sugar"

01 трав., середа
23 черв., неділя

Про подію

«У джазі тільки дівчата, або Sugar» в Києві!

Запрошуємо всіх в Театр оперети в Києві на мюзикл «У джазі тільки дівчата, або Sugar». Опорою для постановки послужив сценарій всім відомого фільму за участю М. Монро «Some like It hot», а лібрето для цієї вистави написав П. Стоун. Історія, над якою сміялися ще наші батьки, оновлена через призму сучасних реалій, з дотепною динамічною подачею в перекладі Я. Іваніцької.

Комедійно-романтичний мюзикл

Переодягнені чоловіки, дружба і романтичні відносини, — хіба це ново? Ні, — скажете ви і матимете рацію. Змінилися декорації, але іскрометний гумор і незручність моментів облуди, суперництво кращих друзів за любов фатальної красуні і вся драма відносин між чоловіком і жінкою, — теми, зрозумілі всім поколінням. Ми не забуваємо колишнє, але лише оновлюємо подачу історії в мюзиклі «У джазі тільки дівчата, або Sugar» в Києві. Бажаєте переконатися? Купуйте квитки на постановку на нашому сайті і в касах міста та переживайте знайомі сцени на новий лад. Ціна квитків на виставу 100–600 гривень. Ще більше анонсів майбутніх романтичних мюзиклів дивіться у нас на сайті.

Увага! На виставу доступна послуга аудіодискрипціі.

При замовленні послуги аудіодискрипції потрібно:

• при купівлі квитка у касі театру оперети - попередити касира про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);

• при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста - зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;

• попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;

• для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали - придбати місце у партері;

• у день вистави прибути за 30 хвилин до початку для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

В джазі тільки дівчата, або Sugar смотреть онлайн, купить билеты в театр Оперетты, заказать доставку бесплатно

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код