Рус Укр Eng
Святковий концерт "Різдвяні зустрічі"      #christmastime
28 - 30 грудня

Святковий концерт "Різдвяні зустрічі" #christmastime

60-800 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Святковий концерт "Різдвяні зустрічі" #christmastime"

28 груд., субота
29 груд., неділя
30 груд., понеділок

Про подію

Святковий настрій з «Різдвянімі зустрічамі» в Театрі оперети

Новорічні свята, Різдво - це час чарівництва, казкових чудес, веселощів, радості, передсвяткової суєти і подарунків. Чудовий подарунок в останні дні року, що минає зробить всім своїм відвідувачам колектив Київського національного академічного театру оперети. Збірна солянка неперевершених вокальних виступів вразить глядачів різноманітністю, зарядить гарним настроєм і позитивом напередодні Новорічної ночі.

Про захід у Києві

«Різдвяні зустрічі» #christmastime - це один з тих концертів, якого з нетерпінням чекають цілий рік, адже до уваги слухачів будуть представлені найбільш популярні музичні твори. Тільки 2 дні (29 і 30 грудня 2018 роки) для любителів гарної музики зі сцени лунатимуть давно полюбилися мелодії у виконанні відомих, заслужених артистів України:

  • незмінний новорічний хіт «Happy New Year»;
  • відома композиція «Jingle Bells»;
  • «Щедрик» Михайла Леонтовича, популярний у багатьох країнах під назвою «Carol of the Bells»;
  • веселі українські народні колядки та щедрівки;
  • класичні твори з репертуару Йоганна Штрауса.

Порадують отримали овації глядачів твори «Музика сердець», «10 тенорів» і рок-опера «Моцарт». Блискуче виконання, красиве звучання, мелодійні, радісні мотиви, найдобріші побажання запам'ятаються серця надовго. Подібна подія неможливо пропустити або забути. З нетерпінням Ви будете очікувати «Різдвяні зустрічі» в наступному грудні.

Купівля квитків

Відкладіть в сторону справи і клопоти, зробіть паузу, адже за віконцем зима, а на сцені - зачаровують зимові, святкові, позитивні пісні. Зробіть дорогій людині незвичайний, чудовий подарунок: квиток на концерт «Різдвяні зустрічі» #christmastime в Театрі оперети в Києві. Подяка за такий незвичайний сюрприз не знатиме меж, але ж купити або замовити онлайн його можна навіть за ціною від 80 до 800 грн.! Поспішайте створити веселе передноворічний настрій собі і близьким, відправившись на прекрасне передноворічне дійство!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99