Категорії Інформація
Каси Додати подію
Театр тiней TEULIS
08 квітня 2023

Театр тiней TEULIS

Ціна: 190-650 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
Купити квиток
190-650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Театр тiней TEULIS"

Тривалість події — 60 хвилин.
08 квіт., субота

Про подію

Театр тіней Teulis в Києві!

У Національній музичній академії ім. Чайковського відбудеться вистава театру тіней Teulis з шоу “Твоя тінь”. Особливість вистави - інтерактивна взаємодія з глядачами, під час якої кожен глядач сам може виступити актором і створити власний образ. До шоу увійдуть вже відомі номери театру і зовсім нові елементи. Просто на ваших очах, за допомогою гри світла і тіні, розгортатиметься захоплююча історія, у якій кожен герой - це особистість зі своїм характером.

Шоу “Твоя тінь”

Отже, персонажі розпочинають подорож, аби зняти власний фільм. Вони згадують, мріють, сподіваються, впадають у відчай і врешті - заслуговують на щасливий фінал. І цю історію актори театру розіграють без жодного слова! Це варто побачити! Лише світло, темрява, рухи і насичена сенсом розповідь. Справжні перевтілення і чудеса!

Недарма, Театр тіней Teulis - учасник численних талант-шоу у різних країнах світу, який зірвав чимало оплесків та неодноразово бував на гастролях в Європі і в Японії. Щоб потрапити на виставу Театру тіней Teulis в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 190 до 650 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? В Театр тіней Teulis!

  1. Магія для дорослих і дітей
  2. Оригінальний жанр
  3. Справжня майстерність
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код