Рус Укр Eng
26 жовтня

The Rasmus (Расмус)

950-3550 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
м. Київ, пр-т Валерія Лобановського, 119
Вибрати дату

Квитки на "The Rasmus (Расмус)"

26 жовт., субота

Про подію

The Rasmus в Києві!

26 жовтня 2019 року у київському клубі «STEREOPLAZA» відбудеться концерт фінських дарк-рокерів – гурту The Rasmus Історія гурту нараховує вже понад 20 років. В своє перше турне ці хлопці відправилися коли їм було лише по 16 років і їх одразу чекав шалений успіх та гастролі в інших країнах. У тому числі The Rasmus зіграв концерти у Естонії та Росії. Як говорить один з засновників гурту, Лаурі Юленен, вже під час своєї першої зустрічі з професійним менеджером, хлопці розуміли, що їх чекає важка та довга праця. Але, без сумніву, ця праця була більше ніж успішною: їхні диски вісім разів ставали золотими і п’ять разів платиновими. Хлопці неодноразово збирали багатотисячні зали і стадіони і в рідній Фінляндії, і закордоном.

Концерт ювілейного туру на честь 15-річчя альбому«DeadLetters»

Але справжній успіх прийшов до TheRasmus після виходу їх платівки «DeadLetters», яка була вже їх п’ятим альбомом. Цей ювілей музиканти вирішили відсвяткувати туром, що присвячений 15-річчю легендарного альбому. Тому вони зіграють всі пісні з цієї платівки, а також свої головні хіти.

Гурт складається з вокаліста Лаурі Юленен, басиста Еейро Хейнонен та гітариста Паулі Рантасалмі, які грають від самого заснування гурту, та з ударника Акі Хакала. Він приєднався до команди після того, як кілька років організовував для хлопців випуск сувенірної продукції та був щирим фанатом гурту.

Щоб потрапити на концерт The Rasmus у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше рок-концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Пісні The Rasmus

  • Sail Away
  • Funeral Song
  • First Day Of My Life
  • No Fear
  • Stranger
  • In My Life
Попереднє замовлення