Категорії Інформація
Каси Додати подію
19 квітня 2024

Турандот

Ціна: 400-1000 грн

Національна опера України ім. Т. Г. Шевченка
м. Київ, вул. Володимирська, 50
Купити квиток
400-1000 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Турандот"

Тривалість події — 120 хвилин.
19 квіт., пʼятниця

Про подію

“Турандот” в Києві!

11 грудня 2021 року зустрічайте у Національній опері України пристрасну та прекрасну оперу “Турандот” в Києві, яка стала останнім твором великого майстра Джакомо Пуччіні. Свавільна китайська принцеса сповнена ненавистю до іноземців. Тому вона наказує відрубати голову кожному заморському принцу, який приїде до неї свататись, але не вгадає три загадки. Однак краса Турандот змушує відчайдухів наречених знову і знову йти на ризик. Поки у палаці не з’являється принц Калаф. Він відгадує усі завдання, але принцеса не бажає брати з ним шлюб. Тоді події розгортаються ще більш драматично. Калаф відмовляється від винагороди і готовий померти, якщо Турандот вгадає його ім’я.

Опера Джакомо Пуччіні

Свою останню оперу композитор завершував вже важко хворим. Однак драма Ф. Шиллера та китайська музика надихнули його на втілення казкового сюжету, сповненого східною жорстокістю, пристрастю і красою. Музику до вистави, яка відбулась за рік після смерті Маестро, дописував його молодий талановитий учень. Благо його вчитель залишив багато чорнових партитур. Драма життя переплелася з драматичною казкою про східну принцесу,  і вже майже століття ця опера зачаровує та приголомшує глядачів своєю силою та красою.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на оперу “Турандот” в Києві, купуйте квитки у касах міста та на нашому сайті. Ще більше неймовірних вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де послухати видатну оперу в Києві? На постановці “Турандот”!

  1. Драматична історія кохання
  2. Чарівність східного колориту
  3. Останній твір великого композитора
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код