Категорії Інформація
Каси Додати подію
20 червня 2024

Украдене щастя

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Театр «Золоті Ворота»
м. Київ, вул. Шовковична, 7А

Про подію

Жанр: пластична драма

Автор Іван Франко

Режисер Іван Уривський

Хореограф Павло Івлюшкин

Актори: Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Дарія Пльондер/Наталя Телли

Тривалість: 80 хв.

Обмеження за віком: 14+

Прем’єра: 14 травня 2016

«Украдене щастя» — одна з найвідоміших п’єс Івана Франка, класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час.

У режисерському трактуванні Івана Уривського — це пластична драма, оповита містичною атмосферою та сповнена напруженого очікування. Знайомий усім зі школи “любовний трикутник” — Михайло-Анна-Микола, в цій виставі спалахне новою пристрастю та зачарує глядачів містикою. Адже нічний гість Михайло якось підозріло з’являється буквально нізвідки, хоча всі були впевнені, що він давно помер.

“Таке враження, що з перших секунд перебування на сцені, зануреній у морок, Микола й Анна не живуть, а чекають. А якщо чекаєш, дуже чекаєш якоїсь негоди, вона обов’язково явиться. Чи то у вигляді примари, чи то власною персоною? ” (Олег Вергеліс «Дзеркало тижня»).

Лауреат премії «Дзеркало сцени» в номінації «Краща вистава молодих режисерів»

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Через перекриття вулиць урядового кварталу блокпостами, до театру можна прийти або під’їхати з боку метро Арсенальної через Кріпосний провулок, з Кловського узвозу, а також з вул. Богомольця через вул. Пилипа Орлика.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код