Рус Укр Eng
Категорії Інформація
01 грудня 2021

Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

Ціна: 190-1800 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
190-1800 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр"

Тривалість події — 120 хвилин.
01 груд., середа

Про подію

Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр у Києві!

1 грудня 2021 року у Палаці “Україна” з концертом в Києві виступить Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр. Головне завдання колективу - збереження і розвиток музичної культури Відня, який став колискою для цілої плеяди талановитих композиторів. У складі оркестру - талановиті музиканти з усієї Європи, а у його репертуарі музика Гайдна, Брамса, Моцарта, твори родини Штраусів та інших видатних композиторів.

Диригент оркестру Андраш Деак свого часу переміг у Міжнародному конкурсі ім. Яноша Ференчика і був названий одним з кращих угорських диригентів. Він працював з відомими оркестрами Канади, у театрі “Орфей”, в Кеннеді-центрі та у Чикаго  в США.

Традиційний зимовий концерт

У 2006 році Деака запросили співпрацювати до Віденського Мюзікферайн, де він обійняв посаду диригента Віденського Моцарт-Оркестру і з того часу  став постійним запрошеним керівником цього колективу.  У 2004-му Деак отримав Орден заслуг в Угорщині.

Традиція зимових концертів класичної музики була започаткована у Відні  ще у 1939 році і з того часу зберігається і поширюється у різних країнах. Відчуйте музичну магію Відня посеред зимового Києва!

Щоб потрапити на концерт  Віденського Філармонічного Штраус-Оркестру у Києві, купуйте квитки нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 190 до 1800 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де послухати класичну музику в Києві? На концерті Віденського Філармонічного Штраус-Оркестру!

  1. Насолодитися майстерним виконанням віденського оркестру
  2. Долучитися до європейської традиції
  3. Відчути новорічний настрій
Попереднє замовлення