Категорії Інформація
Каси Додати подію
01 жовтня 2023

Віртуальний квиток на матч 9-го туру УПЛ Динамо Київ - Олександрія

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «СПОРТ»

Стадіон «Динамо» Київ ім. В.В. Лобановського
м. Київ, вул. Грушевського, 3

Про подію

Благодійні квитки на матч «Динамо» - «Олександрія»
 
Футбольний клуб «Динамо» (Київ) з перших тижнів повномасштабної війни бере участь у різноманітних проєктах допомоги нашій країні. Ще у жовтні минулого року наш клуб та фандрейзингова платформа UNITED24 підписали меморандум про співпрацю.
 
Першою спільною акцією став транш від «Динамо» у розмірі 250 000 фунтів стерлінгів, зібраних під час благодійних матчів, для відновлення зруйнованого відділення Чернігівської міської лікарні № 3.
 
Зараз «Динамо» та UNITED24 започатковують чергову спільну акцію. Ми розуміємо, що потрібно активно рухатись у напрямку допомоги Україні у різних сферах, отже наступним кроком буде реалізація благодійних квитків.
 
Футбольний клуб «Динамо» запускає онлайн продаж благодійних квитків на матч 9-го туру VBET Ліги, у якому наш клуб прийматиме «Олександрію».
 
Важливо! Ці квитки не дають права відвідати матч на стадіоні. У зв’язку з воєнним станом вболівальники не можуть відвідувати матчі улюбленого клубу, проте кожен охочий може придбати благодійний квиток і таким чином долучитися до збору коштів через фандрейзингову платформу UNITED24.100% вартості квитків будуть перераховані на медичну допомогу.
 
У продажі будуть квитки трьох категорій. Кожен уболівальник, який придбає благодійний квиток, візьме участь у розіграші подарунків від «Динамо» та партнерів клубу.
 
1 категорія (квитки по 150 грн) – розіграш ігрової футболки одного з гравців нашої команди безпосередньо з матчу «Динамо» - «Олександрія»
 
2 категорія (квитки по 100 грн) – розіграш брендового подарунка від New Balance
 
3 категорія (квитки по 50 грн) – розіграш подарунка від офіційного фан-шопу «Динамо» Київ
 
Крім того, кожен, хто придбає благодійний квиток, отримає разову знижку в
офіційному клубному фан-шопі:
1 категорія (150 грн) – 10%
2 категорія (100 грн) – 7%
3 категорія (50 грн) – 5%
 
В кінці сезону серед тих вболівальників, які придбають благодійні квитки на кожен матч, буде проведено окремий великий розіграш подарунків від клубу!
 
Купуйте благодійні квитки на матчі «біло-синіх» та допомагайте рятувати життя разом із «Динамо» та UNITED24!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код