Категорії Інформація
Каси Додати подію
Виставка "Співіснування з темрявою"
31 березня 2024

Виставка "Співіснування з темрявою"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «МУЗЕЇ»

Мистецький арсенал
м. Kиїв, вул. Лаврська, 12

Про подію

«Співіснування з темрявою» — виставка українського сучасного мистецтва, яка триватиме в Мистецькому арсеналі з 15 по 31 березня 2024 року.

Куратори: Антон Усанов, Наташа Чичасова.

У межах проєкту будуть представлені мультимедійні та аудіовізуальні інсталяції, перформанси, живопис та інші художні роботи таких авторів і авторок: Терези Барабаш, Сергія Петлюка, Даші Подольцевої і Олексія Шмурака, Антона Саєнка, Івана Світличного, Федора Тетянича, Максима Ходака, Терези Яковини та Photinus studio.

Співіснування з темрявою — це те, чого нам усім довелося навчитися починаючи з жовтня 2022 року і впродовж багатьох місяців, коли Росія систематично обстрілювала об’єкти критичної інфраструктури України, що призвели до запровадження віялових відключень електроенергії й перебоїв із постачанням води, тепла та зв’язку. Мистецтво, що ставило собі за мету рефлексувати суспільні зміни, саме занурилось у темряву, де мусило перевигадати себе як спосіб організації незалежного життєвого світу. Держава відкривала в кожній області «пункти незламності», громадяни закуповували павербанки та генератори, а у квартирах і кав’ярнях формувались альтернативні «пункти незламності» — точки тяжіння для блукальців у блекаутах. Під’єднання до «нескінченного тіла» комунікацій стало неминучою долею і для об’єктів мистецтва. Тому, в часи тотальної невідомості темрява стає радше співрозмовником, точкою відліку, від якої ми продовжуємо формувати власне майбутнє.

Докладніше за посиланням: https://artarsenal.in.ua/vystavka/spivisnuvannya-z...

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту, профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Повний квиток (100 грн) дійсний для дорослих та дітей віком від 12 років.

Пільговий квиток (60 грн) розрахований на: школярів віком від 12 років, студентів та людей літнього віку (за умови наявності дійсного пенсійного посвідчення).

Сімейний квиток (250 грн) розрахований для 2 дорослих та 4 дітей (віком від 12 років).

Виставка містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

The exhibition contains installations with a high-level sensory load.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код