Категорії Інформація
Каси Додати подію
VIVA  LA  MAMMA (Нехай живе мама!)
13 вересня 2024

VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!)

Ціна: 250-450 грн

Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)
вул. Межигірська, 2
Купити квиток
250-450 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!)"

13 вер., пʼятниця

Про подію

Комічна опера на 2 дії

Композитор: Гаетано Доніцетті

Лібрето: Доменіко Джілардоні та Гаетано Доніцетті

Переклад з італійської: Ксенія Кваша

Адаптація та художній переклад: Дмитро Тодорюк

Тривалість вистави – 2 год.

Постановний склад

Диригент-постановник – Сергій Голубничий

Режисер-постановник – Віталій Пальчиков

Художник-постановник – Людмила Нагорна

Хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова

Постановник пластики – Сергій Кон

Диригент – Євген Воронко

Концертмейстери – Лідія Водик, Марія Поляшова, Любов Орлова

Художник світла – Михайло Євдокименко

Звукорежисер – Ігор Кисельов

Режисери, які ведуть виставу – Патімат Мірзаєва, Анна Янчук

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ

• Виконавський склад

Про виставу

Вперше в Україні! У Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва опера-буфа геніального італійського композитора Гаетано Доніцетті «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад».

Опера розкриває перед глядачем театральні перипетії та справжнє буремне життя за лаштунками. «VIVA LA MAMMA» – це «театр в театрі». Вистава наглядно демонструє вічні конфлікти між композитором і поетом, між постановниками та акторами.

Сюжет розвивається дуже динамічно. Герої вистави спочатку діють доволі злагоджено, але поступово особисті інтереси кожного призводять до низки, здавалося б, нездоланних протиріч. Майбутня постановка на грані зриву! Головна героїня – Агата, мама однієї зі співачок, вимагає провідну роль для своєї доньки Луїджії, але цьому протистоїть примадонна, чим вносить ще більшу загостреність у конфліктну ситуацію. Але врешті-решт саме Агата знаходить вихід із безвихідної ситуації, в якій опинилася вся трупа театру. Цікаво, що маму Агату Доніцетті наділив найяскравішою музичною характеристикою, створивши цю гротескову партію для чоловічого голосу бас-баритон. А це дає можливість розкритися вокальному та акторському таланту виконавця.

За традицією оперу виконують двома мовами – арії та ансамблі з майбутньої постановки звучать італійською, а речитативи і побутові сцени – мовою країни, де вистава поставлена. У нашому театрі опера вперше звучить українською.

На глядачів чекає весела захоплююча вистава, можливість насолодитися музикою неперевершеного Гаетано Доніцетті. Ця постановка перекреслює усталені стереотипи про те, що оперні вистави нудні і цей музичний жанр віджив своє. Вона безумовно привабить фанатів-меломанів і стане відкриттям для тих, хто вперше потрапив на оперну виставу.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код