Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
08 березня 2022

Час кохати

Ціна: 200-590 грн

Центральний Будинок художника
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5 (ст.м. «Золоті Ворота»)
Купити квиток
200-590 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Час кохати"

Тривалість події — 120 хвилин.
08 бер., вівторок

Про подію

Лірична комедія

Набути своє жіноче щастя - однієї з головних героїнь п'єс Тетяні, судилося виключно завдяки нагоді. На думку спадає паралель з "Іронії долі". Та ж зима, передноворічний настрій, помилково постукали у двері.

Наша історія — це зворушлива та забавна «Іронія долі».

Її сюжет простий – в одній квартирі «прикуті одна до одної» живуть дві жінки, мати та дочка. Одна вже наближається до заходу свого життя, друга давно переступила вік, коли закохуються, створюють сім'ю, народжують дітей. Одній не дозволяє вийти у світ – інвалідне крісло, іншій – бажання розділити з матір'ю її самотність.

Але раптом, одного прекрасного дня, напередодні Нового року трапляється диво. Нічого чарівного чи казкового, просто в їхнє життя вторгається нова людина.

І цього виявляється достатньо, щоб їхня доля круто змінилася. Взаємини між матір'ю та донькою, чоловіком і жінкою, сімейне життя, самотність, покарання за вчинений провина – теми, підняті автором.

Все можливо, якщо дозволити собі повірити у можливе щастя, якщо дуже любити людей і бути готовим віддати себе заради порятунку іншого. Тепла, наповнена любов'ю історія, яка допоможе багатьом зігрітися від холоду життя, повірити у краще і ще раз переконатися, що чудеса бувають.

Це не казка для дорослих, це просто наше життя, розказане добрими людьми для добрих людей.

Ця вистава поставлена за п'єсою Надії Птушкіної «Поки вона вмирала».

У ролях:

Олеся Жураківська – заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра

Віталіна Біблів – заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру "Золоті ворота"

Світлана Золотько – народна артистка України, актриса Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра

Сергій Кіяшко – заслужений артист України, актор Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра

Режисер – Таня Губрій

Продюсер – Тетяна Єдемська та театральна агенція ТЕ-АРТ

Вистава йде з антрактом.

Попереднє замовлення