Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
31 грудня 2021

За п'ять годин до Нового Року

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 220-990 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

НАОНІ в Києві!

31 грудня 2021 року у Жовтневому палаці відбудеться неймовірний концерт «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» в Києві у виконанні НАОНІ! Ця подія стане найкращим початком новорічної ночі, а майстерні виконавці під орудою Віктора Гуцала радо проводять з вами рік, що минає. У цей вечір для вас звучатиме найкраща музика Штрауса, Чайковського та Леонтовича, а також - світові хіти до Різдва і Нового року. Традиція влаштовувати концерти 31 грудня була започаткована ще у 1939 році. Ця ідея належить диригенту Клеменсу Краусу.

Концерт «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ»

Усі музиканти оркестру зустрінуть вас у найкращому вбранні та подарують глядачам справді урочистий та піднесений настрій. Залиште всі негаразди у році, що йде. Забудьте про домашні справи і дрібниці та почніть святкувати разом з нами! Адже на вас чекає романтична святкова ніч, сповнена надій і сподівань! Нехай поруч з вами завжди будуть близькі люди та щирі посмішки! Запрошуємо на незабутню святкову зустріч!

Щоб потрапити на святковий концерт НАОНІ в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше святкових концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти 31 грудня в Києві? На концерт НАОНІ!

  • Неймовірно яскравий настрій
  • Найкращі новорічні твори
  • Європейська традиція святкових концертів
Попереднє замовлення