Категории Информация
Кассы Добавить событие
Хор им. Г. Г. Веревки. НА БИС
15 ноября 2022

Хор им. Г. Г. Веревки. НА БИС

Цена: 250-590 грн

Октябрьский дворец
Алея Героев Небесной Сотни, 1
Купить билет
250-590 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Хор им. Г. Г. Веревки. НА БИС"

Продолжительность события — 120 минут.
15 нояб., вторник

О событии

Великий сольний концерт Національного заслуженого академічного народного ХОРУ України ім. Г.Г. ВЕРЬОВКИ – повний склад – ХОР, ОРКЕСТР, БАЛЕТ! На біс!

Національний заслужений академічний народний ХОР України ім. Г.Г. ВЕРЬОВКИ - це знаний на весь світ та найбільший український професійний хоровий колектив, який з 1943 року, ось вже 79 років поспіль, тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське хореографічне мистецтво.

Самобутність і висока художність виконання, музикальність і гнучкість фразування, дивовижне розмаїття голосів, поєднання емоційності та стриманості, душевної відкритості та доброзичливого гумору, чистоти й безпосередності – ось чим зачарував і прихилив серця шанувальників пісні Національний український народний Хор імені Г.Г. Верьовки.

Мистецтву цього славетного колективу притаманні щирість, глибока одухотвореність, в ньому немовби знайшли своє втілення краса і сила народного духу. Хоч би де не виступав Хор імені Г. Верьовки – на рідних теренах чи на далеких континентах – світ визнав великі заслуги його як творця надзвичайно оригінальних і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні. Про це переконливо свідчать схвальні статті і рецензії у пресі Німеччини, Румунії, Польщі, Франції, Швейцарії, Бельгії, Люксембургу, Фінляндії, Куби, Мексики, Канади, Іспанії, Португалії, Венесуели, Бразілії, Аргентини, Домініканської Республіки, Коста- Рики, Канарських і Болеарських островів.

15 листопада Хор імені Г.Г. Верьовки у повному складі – ХОР, ОРКЕСТР, БАЛЕТ – виступить НА БІС з великим сольним концертом для рідних глядачів, щоб подарувати свою любов та майстерність!

Програма концерту складатиметься як із відомих вже народних пісень та танців України та її регіонів, оркестрових номерів та вокально-хореографічних композицій (українські народні пісні «Ой, хмелю», «Туман яром», «Несе Галя воду», танець «Козачок з бубнами», вокально-хореографічні композиції «На гулянці», «Святковий гопак», «Запорожці», «Аркан») - так і прем’єрних творів: «Колискова», «Карпатська сюїта», «Ой, у лузі та ще й при березі».

Захід передбачає наявність усіх необхідних мір безпеки!

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Чекаємо на вас 15 листопада о 18:00 у Жовтневому палаці.

Слава Україні!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код