Категорії Інформація
Каси Додати подію
Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий весняний концерт
24 березня 2023

Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий весняний концерт

Ціна: 250-750 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-750 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Ансамбль танцю ім. П. Вірського. Великий весняний концерт"

Тривалість події — 120 хвилин.
24 бер., пʼятниця

Про подію

Ансамбль «Virsky» запрошує на великий весняний концерт у Києві

Академічний ансамбль танцю ім. П. Вірського, який відомий не тільки в Україні, а й далеко за межами рідної країни, виступить на сцені Жовтневого Палацу у Києві 24 березня. Це буде концерт на честь весни та життя.

Ми запрошуємо вас подивитися на гордість нації, на дивовижну хореографію артистів ансамблю, які з початку війни боронять країну на культурному фронті – говорять про Україну світу, про нашу боротьбу та збирають кошти на підтримку Збройних Сил України.

Відвідати «Великий весняний концерт» ансамблю ім. П. Вірського потрібно кожному, і дітям, і дорослим, бо в їх танку українська міць. Танцювальний колектив познайомить зі старовинними та сучасними танцями різних регіонів України. Тож купуйте квитки й обов'язково приходьте! 

Більше подій Жовтневого Палацу є на афіші сайту «Kontramarka».  

Від минулого до сучасного 

Ансамбль «Virsky» був заснований ще у 1937 році. Головна мета танцювального колективу за тих часів та сьогодні – пошук, збирання, вивчення українських традицій та створення на їх основі дивовижних хореографічних мініатюр.

Творчість ансамблю відома на весь світ. Вони виступали у США, Кореї, Китаї, Англії, Канаді та в багатьох інших країнах. Скрізь їх вшановували гучними оплесками. Та тепер Києв матиме можливість вітати колектив «Virsky» на сцені Жовтневого Палацу. Тож зустрінемося на концерті вже дуже скоро!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код