Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Артем Пивоваров. Дежавю-Шоу
16 квітня 2022

Артем Пивоваров. Дежавю-Шоу

Ціна: 599-5999 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119
Купити квиток
599-5999 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Артем Пивоваров. Дежавю-Шоу"

Тривалість події — 120 хвилин.
16 квіт., субота

Про подію

Артем Пивоваров в Києві!

16 квітня 2022 року у концертному залі Stereoplaza відбудеться концерт Артема Пивоварова в Києві з великим дежавю-шоу! Вражаючий артист не припиняє дивувати своїх численних шанувальників і готовий представити ексклюзивне шоу, яке можна буде побачити лише єдиний раз!

За словами Артема, його виступ - це концептуальна вистава, де музика лише частина одного цілого. Разом з Артемом працює професійна команда постановників, музикантів та артистів. І кожен з них докладе частинку своєї майстерності та таланту у спільний результат. Як зізнається Артем Пивоваров, він сам не може дочекатись власного концерту, аби виступити перед “стихійними друзями”, як він називає своїх прихильників.

Дежавю-шоу у StereoPlaza

Суцільний експеримент, свобода творчості та відсутність будь-яких форматів - ось, що чекає на нас вже цієї весни у найбільшому сольному концерті Артема Пивоварова!

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт Артема Пивоварова в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Києві? На концерт Артема Пивоварова!

  1. Нове грандіозне шоу
  2. Ексклюзивний виступ
  3. Нова зірка української сцени

Артем Пивоваров пісні:

  • “Дежавю”
  • “Рандеву”
  • “Кислород”
  • “Моя ніч”
  • “Собирай меня”
  • “Міраж”
Попереднє замовлення