Категорії Інформація
Каси Додати подію
Артем Пивоваров

Артем Пивоваров

Артем Пивоваров. Розклад концертів:

Артем Пивоваров 28 червня, 20:00
Афіни
49-65 Вибрати дату
Artem Pivovarov 02 липня, 20:00
Варна
35-85 Вибрати дату

Біографія і творчість

Артем Пивоваров. Земний та природний.

Професія: виконавець, саунд-продюсер, автор

Жанр: нью-вейв поп

Початок діяльності: 2004 рік

Дитинство і юність

Артем Пивоваров - людина, яка зробила себе сама і досягла успіху, спираючись на власні сили. Майбутній артист народився в маленькому містечку Вовчанськ на Харківщині. Мама артиста була медичною сестрою, бабуся - швачкою. Батько Артема відмовився від хлопчика за кілька місяців після народження, хоча перший час ще приходив в гості і спілкувався. Та юнакові  було лише 19 років і відповідальність батьківства здалася йому непосильною.

Тому за чоловічий бік виховання Артема відповідав дідусь. Він приділяв онукові багато часу: брав його на рибну ловлю, на пікніки. Постійно був з ним поруч та дуже вірив, що Пивоваров досягне успіху саме в улюбленій справі - занятті музикою. Хоча музичну школу Артем так і не завершив. Натомість інші рідні вважали, що професія повинна годувати. Так юнак потрапив до медичного коледжу та отримав фах фельдшера-акушера.

Зірка згадує, що заради оплати навчання йому довелося продати найдорожче - гітару. Адже життя в містечку було нелегке. Однак Артем займався бойовими видами мистецтв та вів здоровий спосіб життя. Це загартувало його характер, а заняття  спортом  він продовжує і зараз.

Музикант-акушер

Після переїзду до Харкова Артем здобув освіту еколога та влаштувався на роботу в реанімацію. Він віддав цій справі три довгих роки, продовжуючи писати музику та вірші  і вірити у свою долю. Проте побачити гучний успіх співака його дідусь не встиг. Артист досі дуже сильно переживає ці спогади. Переломний момент  стався, коли Артема запросили у музичний тур. Тоді його місячний гонорар був таким самим, як шестимісячна зарплатня  лікаря. Вибір був остаточним - музика.

Артем вирішив спробувати себе у якості автора пісень для вже відомих зірок. Перші кроки давалися важко. Доводилося стукатись у зачинені двері, знаходити телефони артистів, надсилати демо і не отримувати відповіді. Першу пісню Артему вдалося продати Регіні Тодоренко за 300 доларів. Це здавалося хлопцеві величезними грошима. Поступово він став співпрацювати з Анною Сєдаковою, Йолкою, Джамалою, Дімою Біланом і Філіпом Кіркоровим.

Однак, як каже Артем, його пісні були гучнішими за нього самого. Незважаючи на яскраві колаборації, автор  хітів довгий час  залишався невідомим, а робота з зірками була вкрай виснажливою. Артист був змушений працювати над однією композицією кілька місяців, бо замовнику просто не подобалось. Але кинути роботу він не міг - отримані 400-500 доларів були єдиною можливістю знімати кліпи і просувати власну творчість. У той же час Артем Пивоваров працює над власним ютуб-серіалом “Невідомі” про таких напіванонімних авторів музики, яким був він сам.

Подих успіху

Проривним кліпом для Артема стала робота на пісню “Кислород”. На той час він був автором двох сольних альбомів,  але саме це відео вибухнуло у мережі інтернет. За сюжетом його  героями  стали люди, які мають альбінізм - нестачу меланіну. Внаслідок чого у них світла шкіра, очі та волосся, вони більш вразливі до сонячних опіків  і мають незвичну зовнішність, що може призвести до упередженого ставлення оточуючих.

Київ, зустрічай!

У 2017 році Артем вирішує переїхати до столиці. З собою у нього лише гітара, комп’ютер та безліч творчих планів. За короткий час артист знаходить команду та засновує власний продакшн. Напередодні пандемії Артем Пивоваров мав вирушити у масштабне турне Україною та країнами Європи з власним екшен-шоу “Земной”. Сам артист дуже ретельно ставився до підготовки концерту і втілював свої задуми в тісній співпраці з режисером. Шоу стало найбільш видовищним у його творчій кар’єрі. Зрештою гастролі вдалося організувати, але з врахуванням наявних реалій.

Успіх зі сльозами на очах

Але Артема Пивоварова було вже не зупинити. Не тільки його пісні, а й він сам став помітним явищем на зірковому Олімпі. Співак декілька разів ставав номінантом на здобуття звання “Прорив року” і “Кращий виконавець”. 2020 рік минув під гучне звучання пісні “Дежавю”, яку артист записав двома мовами - російською і українською.

12 травня 2021 року за цю роботу  Артем Пивоваров отримав свою першу нагороду в житті - музичну премію YUNA в номінації “Краща пісня”. Співак зустрів цю перемогу зі сльозами на очах і присвятив її дідусеві.

Особисте життя

Вся Україна знає, що Артем Пивоваров вже давно зустрічається зі своєю концертною менеджеркою Дар’єю Чередніченко. Саме ця ефектна брюнетка ще у 2017 році стала головною героїнею чуттєвого кліпу “МояНочь”. Тоді Артем зізнавався, що молоді люди фактично грали самих себе. Однак зараз Артем Пивоваров  готовий публічно говорити лише про свої почуття до музики.

Артем Пивоваров альбоми:

  • 2013 - “Космос”
  • 2015 - “Океан”
  • 2017 - “Стихия воды”
  • 2017 - “Стихия огня”
  • 2019 - “Земной”
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код