Категорії Інформація
Каси Додати подію
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Розклад концертів:

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ 24 серпня, 20:00
Київ
500-1690 Вибрати дату

Біографія і творчість

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Музика вільних людей

Рік заснування: 1999

Рідне місто:  Мукачево

Жанр: рок

Фронтмен: Сергій Танчинець

Дитинство Сергія Танчинця

Майбутня зірка української рок-сцени народилася у невеличкому  закарпатському містечку Мукачево. Дитячі роки Сергія минули у спальному районі Росвигов на околиці. Колись це було передмістям, а назва колишнього села перекладалася як “Руський танець”. Вже з 11 років хлопець почав займатися грою на гітарі, хоча музичну школу так і не завершив. Щоправда в шкільні роки інколи грав разом зі своїм вчителем музики після уроків. Пізніше займався вокалом, однак академічна манера співу не була співзвучна з рок-жанром. Коли Сергію Танчинцю було 17 років, він разом зі своїми друзями утворив гурт “Беz Обмежень”. Серед колишніх учасників команди був ще один відомий закарпатський рок-музикант і композитор Віктор Янцо.

Початок творчого шляху

Втім, до успіху всеукраїнського масштабу було ще дуже далеко. Лише у 2006 році музиканти підписали професійний контракт з продюсером. Тоді ж вони переїхали до столиці України.  На той час за їхніми плечима вже була участь у фіналі всесвітньо відомого музичного чемпіонату Global Battle Of The Bands.

Напередодні релізу першого альбому було вирішено змінити назву гурту на Without Limits. ІнІціатором такого кроку став саме новий продюсер. Адже головна пісня альбому виконувалася на англійській мові і називалася “Underground”. Відео на цю композицію потрапило у ротацію музичного телеканалу М1 і кілька місяців утримувало перші позиції в хіт-парадах.

Пошуки і повернення

Але у 2008 році у складі “Беz Обмежень” відбулися докорінні зміні. З колишніхучасників тоді залишився тільки фронтмен. Саме у цей час формується новий кістяк команди, який зберігається до сьогодні. 2012 рік був відзначений співпрацею з хокейним клубом “Беркут”. Артисти часто отримували запрошення виступити на  матчах, а згодом - створили гімн команди і випустили на нього відео. Наступний крок - припинення співпраці з діючим промоутером і повернення до україномовної назви. Адже запам’ятовувалася вона набагато краще та й була зрозумілою прихильникам.

Незважаючи на те, що Сергій Танчинець та його музиканти вже грали на розігріві у топових команд України та були активними учасниками музичних фестивалів, власний шлях до слави національного  масштабу ще тільки починався. Взимку 2013 року фронтмен дав інтерв’ю закарпатському виданню, у якому говорив, що у шоу-бізнесі вони відчувають себе немовлятами.

Зорі запалали!

Все змінилося у  2016, коли “Беz Обмежень” прийшли на вокальне шоу “Х-Фактор”. На той час їхня дискографія нараховувала вже два лонгплеї, а загальний творчий шлях складав 17 років. Костянтин Меладзе назвав їх виступ на кастингу “справжньою чоловічою музикою”. Однак у прямих ефірах хлопці не набрали достатньо голосів. Проте зірки вже проглядали крізь терни.

Наступного року світ побачив альбом “5 хвилин”, на підтримку якого хлопці відіграли тур у більш як 20 містах України.  Ще за рік - платівка “Буду з тобою” і сто концертів по країні. Фінал цих масштабних гастролей відбувся у столичному Палаці Спорту у присутності восьми тисяч глядачів. Той, хто не зміг потрапити на подію наживо, дивились пряму трансляцію на одному з музичних каналів України.

На честь свого 20-того ювілейного дня народження “Беz Обмежень” видали сингл з символічною назвою “Зорі запалали”. Лише за місяць композиція набрала кілька мільйонів переглядів. На 24 серпня 2020 року було заплановано масштабне шоу в НСК “Олімпійський” в межах туру “Мільярди”. Проте через пандемію воно перенесено вже на серпень 2022 року. За цей час вийшла свіжа платівка “Вільні люди”, на яку Сергія Танчинця та його колег надихнули зустрічі з шанувальниками у різних куточках країни. Саме цю програму тепер планується представити під час стадіонного концерту на найбільшій спортивній арені України. А поки оберти набирає нове відео пісню “Вільні люди”. Реліз платівки відбувся до річниці Революції гідності у 2021-му. А вже станом на  2 грудня того ж року кліп побачили понад  мільйона користувачів платформи YouTube.

“Беz Обмежень” альбоми:

  • 2007 — «Underground»
  • 2015 — «#DИХАЮТОБОЮ»
  • 2017 — «5хвилин»
  • 2018 — «Буду з тобою!»
  • 2019 — «Мільярди»
  • 2021 — «Вільні люди»
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код