Категорії Інформація
Каси Додати подію
Melovin (Меловін)

Melovin (Меловін)

 

Біографія і творчість

MÉLOVIN - продюсер, український співак, композитор, музикант, автор пісень. У 2019 році артист став переможцем у номінації «Відкриття року» за версією музичної премії M1 Music Awards. Популярність MÉLOVIN здобув завдяки перемозі у вокальному талант-шоу «Х-Фактор 6».

У 2018 році MÉLOVIN представляв Україну на пісенному конкурсі “Євробачення” у Португалії. Артист посів 17 місце, заручившись підтримкою всесвітньо відомого дизайнера Жан Поля Готьє. Саме виступ MÉLOVIN занесений в ТОП кращих перформансів Євробачення.

У 2017 році артист презентував дебютний альбом “Face to Face”. До створення альбому долучився лондонський композитор Ashley Hicklin, саме його команда працювала з Amy Winehouse, Hurts, Lana Del Rey, Leona Lewis, DJ Tiesto.

У 2018 та 2019 році MÉLOVIN потрапив до рейтингу найкрасивіших людей світу. Це єдиний український артист, якого визнали в цій номінації за версією світового видання TC Candler. Список також очолюють такі знаменитості як: Аарон Тейлор Джонсон, Зак Ефрон, Кріс Еванс, Роберт Паттінсон, Кріс Пайн, Кіт Харінгтон, Александр Скарсгард та інші.

У 2019 році MÉLOVIN видає альбом “OCTOPUS”, під час першої години релізу він одразу посів найвищі позиції чартів iTunes.

Британські музичні критики видання «The Yorkshire Time» відзначили альбом “OCTOPUS” серед кращих альбомів 2019 року. MÉLOVIN єдиний український артист, який потрапив у рейтинг  цього британського видання.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код