Категорії Інформація
Каси Додати подію
Pianoboy

Pianoboy

Pianoboy. Розклад концертів:

Pianoбой у Відні. Теплий ... 30 червня, 18:00
Відень
49 Вибрати дату
PIANOБОЙ. Літній концерт ... 27 липня, 19:00
Львів
350-1090 Вибрати дату

Біографія і творчість

Pianoboy

Рік заснування: 2009

Кількість учасників: 8

Лідер: Дмитро Шуров

Жанр: поп-музика

1. Біографія

Дмитро Ігорович Шуров – він же соліст проекту Pianoboy – це український артист, співак, піаніст і композитор, який відомий не тільки в нашій країні, а й за її межами за якісну, етнічну та оригінальну музику.

Дитинство і навчання

Дмитро народився 31 жовтня 1981 року в місті Вінниця. Його батьки були творчими особистостями: юний Діма успадкував талант і музичний слух від них. А тому не дивно, що в першу чергу він закінчив музичну школу у напрямку клавішних інструментів. Як запевняє сам артист, він не уявляє свого життя без фортепіано і синтезатора.

У підлітковому віці часто їздив вчитися в інші країни, побував у Франції та Америці, де навчався мистецтву не тільки гри на музичних інструментах, а й вокалу. Відомо, що Дмитро співав у хорі, який виконував музику в стилі джаз і блюз. Після своїх поїздок по світу і збирання міжнародного музичного досвіду, він вступив в лінгвістичний інститут в Києві, де все ж продовжив займатися своїм хобі.

Становлення як музиканта

До проекту Піанобой Дмитро прийшов далеко не відразу. Шанувальники найбільшої в Україні групи Океан Ельзи точно пам'ятають його як одного з піаністів, який пробув у гурті без малого чотири роки, відвідав безліч концертів разом з ними як в Україні, так і за її межами. Його пісні, а також його музика лягли в основу декількох альбомів, де він також значиться як співавтор пісень, одна з яких – «Ото була весна», яка так і не була включена до складу основних альбомів.

В подальшому на початку 2005 року Дмитро стає частиною вже на той час відомої групи Esthetic Education, для якої пише музику, пісні, бере участь в живих виступах. Відомо, що на рахунку цієї групи за рік участі в ній Діми було записано близько двох-трьох альбомів, які й зараз вважаються найбільш популярними.

В середині 2006 року Діма потрапив в групу до Земфіри, де був частиною відомого творчого колективу, створював оригінальне аранжування її пісням, які пізніше увійшли в один з альбомів. Також відомо, що піаніст дав величезний всеукраїнський концерт в підтримку цієї виконавиці, і тільки після цього вирішив зайнятися створенням сольного проекту.

2. Творчість

Основу творчості Дмитра займає проект Піанобой, який вперше став відомим широкій аудиторії в кінці 2009 року. Тоді і відбувся його перший концерт на фестивалі, де він був прийнятий вкрай тепло. З того моменту популярність проекту стрімко набирала обертів: всього за один рік вони стали частиною музичного бізнесу України, відзначилися виступами на відкриттях відомих брендів, були частиною кінобізнесу, рекламуючи фестиваль кіно, а також представляли своєю музикою фешн-колекцію дизайнера Л. Літковської.

У цьому ж році виходить перша пісня, яка підриває всі українські хіт-паради, стає основною майбутнього альбому. Тоді ж Дмитро разом з іншими членами групи виступає на великій сцені, презентує відеоряд, зібраний його друзями і знайомими, який в наслідок стане їх першим кліпом.

Перше турне відбулося відносно недавно – в середині 2010 року. З того моменту група була помічена багатьма українськими виконавцями, в тому числі і Андрієм Хливнюком, який разом зі своїм проектом «Бумбокс» записав з ними спільний трек. Завдяки цьому вони були помічені своїм майбутнім продюсером, що зайнявся всеукраїнської розкручуванням групи, пошуком спонсорів, завдяки яким були випущені наступні альбоми.

На даний момент група має за собою кілька альбомів, спільні пісні з гігантами української індустрії, наприклад, разом з групою «Танок на майдані Конго» та 16 випущених кліпів, як сольних, так і спільних.

Основний склад групи складається з Дмитра і його сестри Ольги, а також гітаристів Миколи і Володимира, барабанщика Григорія, скрипалів та віолончелістів Матвія і Дениса, а також флейтиста Сергія.

3. Особисте життя

Дмитро Шуров одружений на Ользі Шуровій, яка є не тільки його дружиною, а й менеджером групи, помічницею під час виступів. Щаслива пара виховує сина Льва, який народився у них у 2003 році і який, за заявами батьків, вже небайдужий до музики. За словами самого Дмитра, дружина є для нього головною музою і мотиватором, що надає йому сил і бажання розвиватися надалі навіть в найважчі, застійні періоди його творчості.

4. Нагороди і номінації

Рік

Нагорода

2012

Відкриття року за версією «Нашого радіо»

 

5. Посилання

Сайтhttp://dmitryshurov.com/

ФБhttps://www.facebook.com/pianoboy.band

Ютубhttps://www.youtube.com/channel/UCPlKtUOknX7n6fx-2Xq-Cwg/videos

Інстаграмhttps://www.instagram.com/dmitry_shurov/

Вікіпедіяhttps://ru.wikipedia.org/wiki/Piano%D0%B1%D0%BE%D0%B9

6. Дискографія

Рік

Альбом

2012

«Прості речі»

2013

«Не припиняй мріяти»

2015

«Кохання»

2015

«Take Off»

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код