Категорії Інформація
Каси Додати подію
ТНМК

ТНМК

ТНМК. Розклад концертів:

ТНМК. Новий вертеп 23 грудня, 19:00
Київ
500-1490 Вибрати дату

Біографія і творчість

ТНМК

Рік заснування: 1989

Кількість учасників: 9

Лідер: Олег «Фагот» Михайлюта

Жанр: реп, хіп-хоп, фанк

1.Біографія

ТНМК – це українська група, яка виконує музику в таких жанрах, як фанк, рок та хіп-хоп. Є однією з найбільш давніх груп, що утворилися в Україні, має за своїми плечима близько 20 років праці на музичних теренах.

Історія становлення

Група бере свій початок з 1998 року, коли про неї вперше почули цінителі музичного мистецтва. Так, двоє кращих друзів, Фоззі та Котя, які й до цього дня є членами колективу, зібрали різношерсту групу людей і в цьому ж році вони випустили свій перший, дебютний альбом, що розійшовся тиражем понад мільйон копій.

У перші роки свого існування група носила назву «Нові будинки» від назви вулиці, де тоді жили її засновники. Але пізніше, коли під її крило злетілися талановиті виконавці і музиканти, було прийнято рішення змінити назву на більш гучну, яка буде зрозумілою і за кордоном теж. Так вперше з'явилися відомі всій громадськості літери «ТНМК».

У періоди з 1994 по 1998 рік включно група перебувала в підвішеному стані. В її колективі змінилося більше трьох десятків людей, були задумки випустити два студійні альбоми, які так і не побачили світ не лише через творчу кризу учасників, а й через відсутність коштів на зняття гарну студію звукозапису, а також через неможливість чітко визначити жанр майбутнього колективу.

У 1996 році молодий колектив активно брав участь в різних конкурсах, яскравим прикладом яких є «Червона рута», де вони виступили і показали перші свої три пісні. Як кажуть самі виконавці, писали вони їх на коліні, всього за кілька днів до подачі заявки, так як до моменту набору на конкурс з трьох необхідних пісень у них була всього одна. Як і слід було очікувати, вони перемогли в різних номінаціях, а також були помічені директором телекомпанії, який загорівся ідеєю зняти кліп на їх першу пісню, що згодом став культовим.

Уже в 1998 році група за власні гроші пропадає кілька касет зі своїми піснями, а також запускається їх перший кліп на телебаченні, який робить їх популярними, виходить перший альбом, що доповнювався невеликим словником західно-українських слів і тих, які придумали учасники групи, тим самим успішно дебютувавши в світі шоу-бізнесу.

Кращі творчі роки

Найбільш плідними своїми роками група називає період з 2005 по 2010 роки, коли вона активно брала участь в різних конкурсах і номінаціях. Мова йде про участь в «Таврійських іграх», записи альбомів з різними відомими музикантами, такими як Софія Ротару, Іван Дорн, групою 5`nizza та іншими.

Особливо відзначається випуск кліпів, які до сих пір займають перші позначки в рейтингах. За весь час свого існування група зняла понад три десятки кліпів, половина з яких була відзначена музичними критиками за якість подачі, картинки і сюжетну лінію.

В цей же період у групи з'являється власний сайт, який функціонує і до цього дня, за допомогою якого фанати можуть дізнатися їх історію, нинішній склад і подальші плани на майбутнє.

Група кілька разів проводила конкурси на кращу ілюстрацію до свого майбутнього альбому, тим самим стимулюючи розвиток українського мистецтва. Учасники групи відзначають, що вони не лише працювали на імідж ТНМК, але і на свій власний. Так, в особливості активно займалися творчістю Фоззі та Діля, які записували власні сольні альбоми, що після розходилися таким самим тиражем, як і диски ТНМК.

За ці п'ять років творчість групи було відзначено кількома преміями, вони дали безліч концертів не тільки в Україні, а й за її межами. Так, особливо популярними майданчиками для виступу ТНМК були Пітер і Москва, де вперше і був презентований хіт «Гранули», який і до цього дня є вершиною їхньої творчості.

2. Творчість

Творчість групи мала кілька основних напрямків, і тому вона була так популярна серед музичних критиків. Так, вони не зупинялися на одному лише хіп-хопі: в їх альбомах можна було знайти R`n`B, фанк та інші жанри, які специфічно і гармонійно поєднувалися в їхній музиці.

Група робить особливий акцент на участі в різних проектах і конкурсах. Так, як відзначають самі учасники групи, їх давньою мрією було виконання власних пісень з симфонічним оркестром, що стало реальністю в 2014 році, про що пізніше вийде фільм-історія.

У 2011 році ТНМК записують спільну пісню з грузинської групою, що надалі позитивно позначається на зростанні її фанатів, а також кліп на цю пісню, яка носила назву «Qari Qris», переміг у номінації кращий український кліп з візуальним рядом.

У 2012 році група бере активну участь у створенні музичного супроводу до Євро-2012, яке на той момент проводилося в Україні. Крім запису музичних доріжок, вони виступали в якості розігріву перед матчами в більш ніж десяти містах і 12 фанзонах.

Учасники ТНМК регулярно з'являються в різних телепередачах. Так, Фагот свого часу вів рубрику, присвячену музиці на каналі 1 + 1, а Фоззі на тому ж каналі був ведучим шоу «Великі перегони».

У 2015 році група продовжує радувати фанатів своїми кліпами. Крім того Фоззі демонструє широкому загалу свою книгу під назвою «Супроводжуючі особи», а також кілька сольних дисків.

У 2017 році творча робота групи не припинилася: вони обіцяли фанатам кілька нових альбомів, при цьому радуючи живими виступами і пропонуючи в фаншопі нову колекцію речей і фірмового одягу з серії Double Trouble. Цей рік також ознаменувався участю його героїв ТНМК в різних телевізійних передачах, великих фільмах, серіалах та інших, не менш важливих культурних заходах.

3. Особисте життя

На даний момент про особисте життя музикантів, що входять до складу групи, нічого не відомо. Вважається, ніби всі чоловіки, що представляють творчість ТНМК, неодружені, не мають постійних відносин або не афішують їх на очах у журналістів.

4. Нагороди і номінації

Рік

Нагорода

1999

Кращий альтернативний проект

2017

YUNA

2000

Кращий музичний сайт року

2001

Дизайн року

2006

Краща хіп-хоп група

5. Посилання

Сайтhttp://tnmk.com/

Вікіпедіяhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%96_%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D2%91%D0%BE

Ютубhttps://www.youtube.com/TNMKMusic

6. Дискографія

 

Рік

Назва альбому

1998

«Зроби мені хіп-хоп»

2001

«Неформат»

2003

«Jazzy»

2003

«РеФорматЦія»

2004

«Пожежі міста Вавілон»

2004

«ТНМККонго & Схід-Side – Jazzy»

2005

«Сила»

2007

«Golden Hits»

2008

«РеФорматЦія-2»

2009

«РеФорматЦія-2.2»

2010

«С.П.А.М.»

2012

Double Trouble

2014

«Дзеркало»

 

7. Фільмографія

 

Рік

Фільм

2006

«Ненаситні»

2006

«ТНМК: Кліпи»

2007

«ТНМК: ШоПопалоШоу»

2015

«Симфо хіп-хоп»

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код