Категорії Інформація
Каси Додати подію
Авіатор
16 грудня 2022

Авіатор

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 150-600 грн

Центральний Будинок художника
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5 (ст.м. «Золоті Ворота»)

Про подію

Зустрічайте гурт "Авіатор" у Києві

Гурт "Авіатор", який на сцені вже понад 17 років, заряджає своїх слухачів позитивним настроєм. Варто вам увімкнути пісні гурту, як ви відчуєте прилив гарного настрою. Але якщо хочете отримати більше емоцій, більше енергії, тоді краще прийти на їхній концерт 16 грудня, який відбудеться у Києві, в Центральний Будинок Художника. 

Відвідавши подію, ви почуєте нові та старі пісні гурту, заспіваєте разом з ними і станете трохи щасливішими. А от квитки купувати ходити нікуди не потрібно, адже вони доступні онлайн на цій сторінці.

Хочете обрати більше концертів у Києві? Тоді дивіться нашу афішу.

Виступ під девізом "І буде все 4.5.0."

Згідно з військовим сленгом, 4.5.0. - цифровий код, який розшифровується, як "все спокійно". Тож гурт "Авіатор" взяв невипадково для назви нової програми словосполучення "І буде все 4.5.0.". Це наче послання, що скоро все владнається і кожен українець зможе спокійно виходити на вулиці свого рідного міста.

Концерт "І буде все 4.5.0." - це символ майбутньої Перемоги і це віра в краще. Тож приходьте на виступ гурту "Авіатор" і станьте до лав тих, хто відправляє Всесвіту позитивні імпульси - це важливо сьогодні!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код