Рус Укр Eng
Категорії Інформація
David Garrett
30 вересня 2021

David Garrett

Ціна: 1099-4999 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
1099-4999 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "David Garrett"

30 вер., четвер
19:30
1099-4999 грн
Купити квиток

Про подію

Хоча ДЕВІД ГАРРЕТТ і засмучений тим, що тур не відбудеться в цьому році, він радий, що нові дати були підтверджені швидко, і сподівається компенсувати затримку фантастичними концертами в 2021 році:

«Я з нетерпінням чекав нашого туру восени 2020 року по всьому світу, тому мені дуже шкода, що ці концерти довелося перенести через пандемію Covid-19. Але я дуже радий, що ми вже знайшли нові дати для нашого туру восени 2021 року, бо мені дуже хочеться повернутися в чудову Україну і зіграти для вас, друзі. Бережіть себе - я сподіваюся побачити вас усіх дуже, дуже скоро знову щасливими і здоровими! »

Усі квитки, куплені на 1 жовтня 2020 року, дійсні на нову дату і не потребують переоформлення.

Девід Гарретт в Києві!

30 вересня 2021 року в Палаці України в Києві відбудеться концерт неймовірного скрипаля світу Девід Гарретта, який виступить в українській столиці в рамках світового турне UNLIMITED LIVE. Ці гастролі він присвятив 10-літтю збірника Unlimited — Greatest Hits та ювілею власної творчості на сцені.

Концерт в рамках світового туру

Ця назва не випадкова, адже в творчості музикант не визнає жодних обмежень. Він став новатором у світі скрипкової музики і перетворив скрипку на культовий інструмент сучасності. Девід Гарретт володіє майстерністю Паганіні та харизмою рок-зірки, за що його прозвали «Скрипаль диявола». Для нього немає межі між класикою та роком. За час своєї творчості музикант отримував 24 золотих і 16 платинових відзнак у різних країнах світу від Сінгапуру до Мексики. Аранжування класичних творів легко виконуються на його концертах поруч зі визнаними рок-гімнами.

Цей тур став особливим не тільки для Девід Гарретта, а й для його команди. Надсучасні технології перетворять цей концерт на захоплюючу подорож у світ музики та візуальних образів, від прогулянки по морю до космічних пейзажів.

Щоб потрапити на концерт Девід Гарретта в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 1099 до 4999 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на наших сайтах.

Девід Гарретт пісні:

  • Dangerous
  • Viva la Vida
  • Smells Like Teen Spirit
  • Csardas — Gypsy Dance
  • He’s A Pirate («Pirates Of The Caribbean»)
  • Smooth Criminal
Попереднє замовлення