Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
15 лютого - 20 березня 2022

Ей ти, - привіт!

Ціна: 100 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Замовити квитки на "Ей ти, - привіт!"

Тривалість події — 120 хвилин.
15 лют., вівторок
23 лют., середа
12 бер., субота
20 бер., неділя

Про подію

Ей ти, - привіт: цікава постановка від акторів театру в Києві

Можна буде зануритися в справжню театральну феєрію, побачити спектакль, написаний і придуманий талановитими артистами театру. «Ей ти, - привіт!» - це абсолютно нова і неймовірна історія про життя і його сенс, яка допоможе знайти відповіді на всі питання, що цікавлять і відшукати себе в цьому світі. Головна її особливість - абсолютна новизна, яка доповнюється майстерною акторською грою молодих талантів, майбутніх народних артистів України. Купити квитки можна за низькими цінами в нашій касі: всього 100 гривень за перегляд унікальної історії. А сама п'єса буде розгортатися на сцені Театру російської драми імені Лесі Українки.

Історія про життєві цінності і пошук себе знову на сцені України!

«Ей ти, - привіт!» - це нове віяння в театральному мистецтві, написане і поставлене талановитими артистами. У цій постановці розкриваються такі головні мотиви, як перше кохання, пошук себе в цьому житті, пізнання власного тіла і душі. Вистава стане не просто цікавим способом провести вечірнє дозвілля, а й приводом переосмислити своє існування, виділити головні його аспекти і відшукати мотивацію до подальшого розвитку. Все це відбувається під живі, місцями вкрай комічні і романтичні діалоги і гру двох талановитих молодих акторів.

У виставі беруть участь артисти: Олександр Крючков, Катерина Старюченко.

Дана театральна подія - привід зібратися разом всією сім'єю і провести вечір, залишивши після нього теплі і приємні спогади.

Попереднє замовлення