Рус Укр Eng
Категорії Інформація
29 липня 2021

"Джаз-клуб на Русанівці"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 300 грн

Ресторан «Одесский Бульвар»
м. Київ, Русанівський бульвар, 7

Про подію

Джаз-Клуб на Русанівці під керівництвом Володимира Соляника оголошує Джаз-вечірку! Тут ви поринете у світ джазу з захоплюючими музикантами та співаками!

Незмінно у нашому джаз-клубі:

  • кращі джазові виконавці України та світу,
  • наживо всесвітньо відомі легендарні композиції,
  • тепла дружня атмосфера,
  • а також смачні напої та страви від ресторану «Одеський бульвар»!

У цей вечір джазовий настрій дарують майстер сцени, віртуоз, народний артист України Володимир Соляник зі своєю групою «КиївАртАнсамбль».

А також вперше у нашому джаз-клубі Сергій Охрімчук - український скрипаль-віртуоз, джаз у його виконанні змушує затамувати подих!

Імпровізатор, композитор, аранжувальник, Володимир Соляник – справжня зірка українського джазу, відомий любителям і професіоналам далеко за межами рідної України.

Як соліст виступав на одній сцені з такими легендами джазу, як Чік Коріа, Дон Пуллен, Ральф Патт, Джонні Ві, Метью Харрісон, Стів Логан, Стів Вотермен, Глен Йорга.

Любитель класичної музики і професор училища ім. Глієра.

Дискографія Володимира Соляника налічує 12 альбомів, перший з яких був випущений в 1987 р. в США разом з Сергієм Курьохіним, Діном і Дадлі Эвенсонами і Джонатаном Крамером.

З однаковою легкістю Володимир Соляник почувається на території класичного, етнічного, фрі-джазу, блюзу, ф'южн, мейнстріму. Його фірмовий «коник» - феєрверк міжстилевих імпровізацій, від яких у хворих миттєво знижується температура, а у здорових – різко піднімається настрій))))))

Отже, 29 липня насолоджуємось джазом, смакуємо життя та відриваємось від буденності!

Місце проведення: ресторан «Одеський бульвар» (м.Київ, Русанівський бульвар, 7)

Попереднє замовлення