Категорії Інформація
Каси Додати подію
Мультимедійна лекція: «Стріт-Арт»
26 листопада 2023

Мультимедійна лекція: «Стріт-Арт»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»
Ціна: 250 грн

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

Стріт-арт (вуличне мистецтво) – напрямок у сучасному мистецтві, особливістю якого є використання міських територій для різноманітних арт-проектів. Це вже не хуліганські графіті, а професійне мистецтво, різноманітне як за жанрами, так і за технікою малювання, але в будь-якому разі це цікаве та позитивне мистецтво, яке робить фешенебельні райони міста ще привабливішими, а похмурі промислові зони перетворює на привабливі локації. Це яскраве мистецтво, якому тісно в межах галерей, це мистецтво свіжого повітря в прямому та переносному сенсі.

На лекції ви побачите, як навіть такі повсякденні об’єкти, як пожежні крани, каналізаційні люки, дорожні знаки, тощо, стають арт-об’єктами. Ми подивимось крізь призму стріт-арту на науку, літературу, кінематограф, рок-музику, соціальні проблеми, тощо.

Приходьте, буде пізнавально й весело!

Лектор - Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятиліть. Веде лекції нестандартно - бачить і тлумачить мистецтво так, як суто творчі люди не здатні. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії.

Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питання, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.

Арт- й мультимедійні лекції відбуваються в богемному місці MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - www.facebook.com/modigallery).

Вартість участі в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму) або 300 грн при візиті безпосередньо на лекцію (в них 200 грн барний депозит).

Любите вино й мистецтво – значить, ви у Моді

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код