Категорії Інформація
Каси Додати подію
Нескорені
23 серпня 2024

Нескорені

Ціна: 490-1990 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119
Купити квиток
490-1990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Нескорені"

Тривалість події — 120 хвилин.
23 серп., пʼятниця

Про подію

“Нескорені” у Києві!

23 серпня 2024 року у Stereo Plaza (Стереоплаза) відбудеться концерт “Нескорені” у Києві.

Благодійний тур “Нескорені” на підтримку ініціативи мецената Андрія Мацоли вже вдруге відбудеться в українських містах. Для вас співатимуть зірки нашої сцени. Їхні пісні присвячені українцям. Вони оспівують душевну красу та силу наших людей. Цей концерт подарує вам сили та впевненість у собі. 

Благодійний тур “Нескорені” у Києві

Усі кошти від концертів витратять на дрони для наших військових. Під час концерту буде вестися телезйомка. Отримані відеоматеріали використають для інтернет- і телевізійних публікацій. 

  • Марта Липчей – молода популярна артистка, котра протягом лише одного року творчої діяльності зробила блискучу кар’єру і підкорила серця тисяч українців. На концерті прозвучать пісні з дебютного альбому виконавиці “Народжена в серпні”;

  • гурт KOZAK SYSTEM – народні улюбленці, виступи яких щоразу збирають повні зали;

  • гурт “Друга Ріка” – легендарний колектив, одні із засновників української рок-музики, на рахунку яких – десятки солд-аутів та великі стадіонні тури.

Щоб потрапити на концерт “Нескорені” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті. 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код