Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
27 травня - 27 червня 2020

«П’яццолла і танго» / Онлайн концерт

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 50 грн

Онлайн-трансляція

Про подію

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕННЯ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТУ 

Шановні добродії!Через аварію на магістральній лінії інтернет-провайдера, онлайн-трансляція концерту «П’яццолла і танго», запланована на 27 травня 2020 року переноситься на 3 червня 2020 року.

Придбані квитки дійсні.

Після ліквідації аварії продаж онлайн квитків на концерти філармонії відновиться.

Просимо вибачення за незручності.

Адміністрація 

 «П’яццолла і танго» / Онлайн концерт

Національна філармонія України транслює наживо онлайн концерти.

27 травня, у середу, о 20.00 у Колонному залі імені Миколи Лисенка солісти Національної філармонії України, народний артист України, баяніст В’ячеслав Самофалов та лауреат міжнародних конкурсів, піаністка Марія Віхляєва подарують вечір танго.

Аргентинський композитор-класик ХХ століття та бандонеоніст Астор П’яццолла оновив «старе» танго та створив власне, що дозволило танго звучати зі сцени філармонії.

Цього вечора окрім всесвітньо відомої музики П’яццолли та Гальяно, зокрема, можна почути й легендарне танго «Та остання неділя». Польський піаніст, диригент і композитор Єжи Петерcбурський, якому цьогоріч було би 125 років, створив цей шлягер 1935-го.

У програмі концерту звучатимуть популярні твори Aстора П’яццолли, Aнхеля Вільйольдо, Єжи Петерсбурського, Герардо Родрігеса та Рішара Гальяно в аранжуванні українського композитора, диригента і баяніста В’ячеслава Самофалова:

  1. Aстор П’яццолла: Прощай, Ноніно (Adios Nonino), Фугата (Fugata) сюїти «Сильфіда та Ундіна», Самотність (Soledad) сюїти «Сильфіда та Ундіна», Miлонга Янгола (Milonga del Angel) сюїти «Янгол», Смерть Янгола (La muerte del Angel) сюїти «Янгол»
  2. Aнхель Вільйольдо: Кукурудзяне зернятко (El Сhoclo).
  3. Єжи Петерсбурський: «Та остання неділя» (To ostatnia niedziela).
  4. Aстор П’яццолла: Мрії (Los Suenos).
  5. Герардо Родрігес: Кумпарсіта (La Сumparsita).
  6. Aстор П’яццолла: Прощавай, Париж (Chau Paris), Забуття (Oblivion), Лібертанго (Libertango).

Рішар Гальяно: Танго для Клода (Tango pour Claude).

Як отримати доступ, щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляції? Просто. Оплатіть ваше замовлення на доступ до онлайн трансляції, отримайте електронний лист із квитком та вашим особистим посиланням на сторінку, обраної вами для перегляду, онлайн трансляції. І все. Тепер можна дивитися концерт наживо на вашому комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні, де, на ваш погляд, найякісніше відтворюється відео через інтернет.

Насолоджуймось вишуканою музикою, найкращими виконаннями разом і вдома! Стежте за анонсами Національної філармонії України та залишайтеся із нами!

Попереднє замовлення