Категорії Інформація
Каси Додати подію
Подорож Сонячною системою
04 жовтня - 01 листопада 2023

Подорож Сонячною системою

Ціна: 200-500 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "Подорож Сонячною системою"

Тривалість події — 47 хвилин.
04 жовт., середа
08 жовт., неділя
16 жовт., понеділок
18 жовт., середа
23 жовт., понеділок
25 жовт., середа
27 жовт., пʼятниця
30 жовт., понеділок
01 лист., середа

Про подію

Хочете здійснити «Подорож Сонячною системою»? Приходьте у Планетарій Києва

З 23 січня у Планетарії Києва всі охочі зможуть переглянути фільм «Подорож Сонячною системою». Цікава програма буде не тільки дорослим, а особливо дітям, які цікавляться Космосом та всім, що з ним пов’язано.

Тож якщо ви маєте велике бажання політати космічним простором, побувати на різних планетах нашої Сонячної системи та дізнатися багато корисних речей, вже час вибирати зручну дату й купувати квитки на подію. Та не забувайте, що Планетарій має багато цікавих дитячих вистав на космічну тему, й на всі їх події ви маєте змогу купити квитки за допомогою нашого сервісу.

Що цікавого буде у програмі «Подорож Сонячною системою»

В першу чергу фільм «Подорож Сонячною системою» - це дитячий захід, який дозволить маленьким дослідникам зрозуміти нашу систему, які є в неї планети та з чого вони складаються. Діти на власні очі побачать, якими є ті далекі планети, які в них є супутники, ближче познайомляться з величним Сонцем.

Фантастичною подорож зроблять сучасні технології – оптико-механічний проєктор, цифрові та проєкційні системи. За допомогою всіх цих пристроїв кожна вистава Планетарію дозволяє глядачам у буквальному сенсі зануритись у космічний Всесвіт та відчути себе головним героєм дивовижних подорожей.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код