Рус Укр Eng
Категорії Інформація
25 - 31 грудня 2021

Попелюшка

Ціна: 200-790 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Попелюшка"

25 груд., субота
26 груд., неділя
27 груд., понеділок
28 груд., вівторок
29 груд., середа
30 груд., четвер
31 груд., пʼятниця

Про подію

«Попелюшка» в Києві!

З 25 по 31 грудня 2021 року у Жовтневому палаці відбудеться новорічний мюзикл “Попелюшка” в Києві від театру «MusiсLand»! З перших хвилин нашого свята маленькі гості потраплять у чарівний світ.  Ще до початку вистави на всіх чекають веселі ігри у фойє. Несподівані сюрпризи, казкові герої та красуня ялинка! А далі - запрошуємо всіх в обійми  казки. Тут добра дівчинка Попелюшка мріє потрапити на новорічний бал до палацу Принца. Але на заваді їй стає Мачуха і Недобрі сестри. Тому без допомоги Чарівної феї ніяк не обійтися! Гарбуз перетворюється на карету і мчить нашу красуню назустріч коханню!

Новорічний мюзикл в Жовтневому палаці

Багато музики, пісень, яскравих декорацій та перетворень. Неймовірна атмосфера і чарівна новорічна казка занурить і маленьких, і великих глядачів у світ дитинства і розповість про перемогу доброго серця та надію на краще, яка не була марною!

Щоб потрапити на Новорічний мюзикл “Попелюшка” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше дитячих вистав в афіші Києва шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти всією родиною на новорічні свята в Києві? На музичну виставу “Попелюшка”!

  1. Чудова, улюблена з дитинства казка
  2. Веселі розваги перед спектаклем
  3. Прекрасний святковий настрій
Попереднє замовлення