Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
12 лютого 2022

Ромео і Джульєтта. Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Ціна: 350-1490 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
350-1490 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Ромео і Джульєтта. Катерина Кухар та Олександр Стоянов"

Тривалість події — 120 хвилин.
12 лют., субота

Про подію

"Ромео та Джульєтта” у Києві!

12 лютого 2022 року у Жовтневому палаці відбудеться балет “Ромео та Джульєтта” за участі Катерини Кухар та Олександра Стоянова” у Києві.

Не пропустіть українську прем'єру балету зі світовим ім'ям - вперше в нашій країні буде показана постановка всесвітньо відомої трагедії Шекспіра. Одна з найзнаменитіших історій кохання в історії літератури постане перед київським глядачем у всій красі. Головні ролі виконає одна з найкращих балетних пар у Європі - Олександр Стоянов та Катерина Кухар.

Балет за знаменитою трагедією Шекспіра в Києві

Двоє закоханих з Верони, незважаючи на смертельну ворожнечу між їхніми сім'ями, вірять у своє щастя і не відмовляються від почуттів, навіть перед обличчям найсерйозніших випробувань. Найсумніша повість на світі оживе у вас перед очима, а головні ролі в ній виконають визнані артисти балету.

Виконавці про свої ролі:

Олександр Стоянов: «Свою прем'єру Ромео я танцював із балериною, в яку був  закоханий. Вона згодом стала моєю дружиною. Тому грати на сцені мені не доводилося і не доводиться досі».

Катерина Кухар: «Партія Джульєтти дуже складна. Потрібно показати не лише юність і закоханість героїні, а й її внутрішню силу, характер... Погодьтеся, піти проти волі батьків, а потім ухвалити рішення не жити без коханого — на це здатна лише дівчина з дуже сильним характером.

Мені запропонували готувати партію Джульєтти в дуже складний для мене період -  після того, як я пережила особисте горе. І я дуже вдячна за нагоду, бо робота над балетом повернула мене до життя…».

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови Міністерства охорони здоров'я України.

Щоб потрапити на балет “Ромео та Джульєтта” за участі  Катерини  Кухар та Олександра Стоянова у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте у нас на сайті.

Де у Києві подивитися прем'єру всесвітньо відомого балету? На виставі  “Ромео і Джульєтта” з Катериною Кухар та Олександром Стояновим!

  1. Безсмертна трагедія Шекспіра.
  2. Музика Сергія Прокоф'єва.
  3. Хореографія та постановка Валерія Ковтуна.
Попереднє замовлення