Рус Укр Eng
Категорії Інформація
SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго
08 травня - 26 червня 2021

SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго

Ціна: 300 грн

Київський академічний театр на Печерську
м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 5
Вибрати дату

Замовити квитки на "SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго"

Тривалість події — 180 хвилин.
08 трав., субота
09 трав., неділя
23 трав., неділя
29 трав., субота
30 трав., неділя
01 черв., вівторок
02 черв., середа
25 черв., пʼятниця
26 черв., субота

Про подію

Пристрасть і чуттєвість в п'єсі Salida Cruzada - 8 кроків танго

Ця подія буде проходити з 8 вересня по 30 жовтня 2020 року, допомагаючи зануритися в атмосферу не тільки зими, але і романтики в Україні, якими повниться кожна дія цього спектаклю. «Salida Cruzada» - це розповідь про найдавнішу в світі науку - танці, які здатні перетворити життя простої людини в щось більше, наповнити її змістом, новими емоціями і відчуттями. Купити квитки на дану п'єсу варто вже зараз, вибравши підходяще місце. Ціни на них варіюються від 250 до 300 гривень. А сам спектакль буде відбуватися на сцені Палацу Україна.

Гармонійне поєднання музики, танцю і любовної історії на сцені в Києві

«8 кроків танго» - це повість про те, як швидко і раптово закохатися, як прожити цілу історію кохання за кілька танцювальних па. Все починається в невеликій студії, де молоді пари знаходять у своєму вчителя не просто танцювального, але і справжнісінького психологічного гуру. Він розповідає їм про те, що освоєння восьми основних танцювальних кроків - це не що інше, як шлях до пізнання свого партнера і зближення з ним. А тому не дивно, що пари закохуються одне в одного і починають відчувати хімію між собою не тільки на паркеті, а й у житті, проживаючи раптово спалахнувшу закоханість і все її кроки до самого кінця.

Ролі виконують:

  • Руслан Сокольник;
  • Лілія Нагорна;
  • Олена Лазович;
  • Юрій Вутянов;
  • Катерина Варченко;
  • Артур Зайцев;
  • Юлія Першута;
  • Андрій Попков та інші.

Тим, хто хоче дізнатися цікаву історію з життя і відчути море ніжних емоцій, цей спектакль безсумнівно піде на користь, зміцнюючи сімейні відносини.

Попереднє замовлення