Рус Укр Eng
Категорії Інформація
SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго
18 серпня - 28 вересня 2021

SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго

Ціна: 300 грн

Театр на Печерске
м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 5
Вибрати дату

Замовити квитки на "SALIDA CRUZADA - 8 кроків танго"

Тривалість події — 180 хвилин.
18 серп., середа
19 серп., четвер
31 серп., вівторок
10 вер., пʼятниця
11 вер., субота
26 вер., неділя
28 вер., вівторок

Про подію

Пристрасть і чуттєвість в п'єсі Salida Cruzada - 8 кроків танго

Допомагаючи зануритися в атмосферу не тільки зими, але і романтики в Україні, якими повниться кожна дія цього спектаклю. «Salida Cruzada» - це розповідь про найдавнішу в світі науку - танці, які здатні перетворити життя простої людини в щось більше, наповнити її змістом, новими емоціями і відчуттями. Купити квитки на дану п'єсу варто вже зараз, вибравши підходяще місце. Ціни на них варіюються від 250 до 300 гривень. А сам спектакль буде відбуватися на сцені Палацу Україна.

Гармонійне поєднання музики, танцю і любовної історії на сцені в Києві

«8 кроків танго» - це повість про те, як швидко і раптово закохатися, як прожити цілу історію кохання за кілька танцювальних па. Все починається в невеликій студії, де молоді пари знаходять у своєму вчителя не просто танцювального, але і справжнісінького психологічного гуру. Він розповідає їм про те, що освоєння восьми основних танцювальних кроків - це не що інше, як шлях до пізнання свого партнера і зближення з ним. А тому не дивно, що пари закохуються одне в одного і починають відчувати хімію між собою не тільки на паркеті, а й у житті, проживаючи раптово спалахнувшу закоханість і все її кроки до самого кінця.

Ролі виконують:

  • Руслан Сокольник;
  • Лілія Нагорна;
  • Олена Лазович;
  • Юрій Вутянов;
  • Катерина Варченко;
  • Артур Зайцев;
  • Юлія Першута;
  • Андрій Попков та інші.

Тим, хто хоче дізнатися цікаву історію з життя і відчути море ніжних емоцій, цей спектакль безсумнівно піде на користь, зміцнюючи сімейні відносини.

Попереднє замовлення