Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Сергій Бабкін
11 березня 2022

Сергій Бабкін

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 690-1690 грн

Театр ім. Івана Франка
м. Київ, пл. Івана Франка, З

Про подію

Сергій Бабкін в Києві!

11 березня 2022 року у Театрі ім. Франка відбудеться концерт Сергія Бабкіна в Києві з презентацією нового альбому “Космотато”! Цим виступом головний український романтик відкриває гастрольний тур на підтримку нової платівки. Останнім часом артист радував своїх шанувальників міцними синглами, які миттєво ставали хітами. А композиція “Твоя Любов”, яку Сергій Бабкін заспівав разом з десятилітньою донькою Веселіною, торкнулася мільйонів сердець та зібрала чимало емоційних коментарів.

Презентація нового альбому “Космотато”

Не менш визначною роботою став і фіт “Спалах” з зіркою студії “Квартал 95” Оленою Кравець. Усі ці вибухові композиції увійшли до свіжого лонгплея та прозвучать під час виступу у Києві. Не обійдеться і без сюрпризів. У тому числі всі присутні почують пісню “Твоє небо”, прем’єра якої відбулася під час зимових свят 2022 року. Ну і звичайно, ми почуємо усі кращі треки з попередніх альбомів, яких у співака цілих 12!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт Сергія Бабкіна в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Києві у березні? На концерт Сергія Бабкіна!

  1. Послухати наживо пісні з нового альбому
  2. Надихнутись романтичним настроєм
  3. Відчути весну

Сергій Бабкін пісні:

  • Де би я
  • Пробач
  • Дихай повільно
  • Моє кохання
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код