Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
09 - 10 лютого 2022

Сімейка Аддамсів

Ціна: 60-600 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "Сімейка Аддамсів"

09 лют., середа
10 лют., четвер

Про подію

«Сімейка Адамс» в Києві!

В Театрі оперети вас чекає бродвейський мюзикл «Сімейка Адамс» в Києві. Історія пекельної сімейки знайшла своє вираження і в цьому жанрі, а постановка знаменитої і дотепною історії пройшла в безлічі міст і країн по всьому світу. Настала знову черга і для міста, що є центром культурного життя всієї України.

Мюзикл з підмостків Бродвею

Що якщо ваша сім’я відрізняється від інших, чи стане це перешкодою для любові юного покоління? У витонченої і гумористичній манері через призму, здавалося б, надприродного мюзикл ставить питання і дає відповіді на природні виклики життя героїв цієї постановки. Досвідчені литовські постановники в особі режисера Я. К. Стасіса, художника Г. Макаревічуса і балетмейстера Б. Дайнюса знову попрацювали над мюзиклом «Сімейка Адамс» в Києві, щоб дати можливість нам перейнятися усіма тонкими нюансами вистави. Купуйте квитки на сайті і в касах міста та приходьте помилуватися на втілення традицій Бродвею. Ціна квитків в межах від 50 до 500 гривень, і ще більше постановок і мюзиклів анонсовані на нашому сайті.

При замовленні послуги аудіодискрипції потрібно:

  • при купівлі квитка у касі  театру оперети -  попередити касира  про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);
  • при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста -  зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами: 287-26-30 або 097-20-63-421;
  • попередити про надання цієї послуги не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;
  • для  отримання послуг звукоопису на вистави великої зали -  придбати місце у партері;
  • у день вистави  прибути за 30 хвилин до початку  для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

Докладніше про послугу за телефоном: 287-50-07

Попереднє замовлення