Категорії Інформація
Каси Додати подію
01 лютого 2023

Слава героям

Ціна: 400 грн

Театр «Золоті Ворота»
м. Київ, вул. Шовковична, 7А
Купити квиток

Замовити квитки на "Слава героям"

Тривалість події — 135 хвилин.
01 лют., середа

Про подію

"Слава героям" в Києві!

В театрі “Золоті Ворота” відбудеться вистава "Слава героям" в Києві. Вистава - лауреат премії “Київська Пектораль” і учасниця багатьох театральних фестивалів. Героїв цієї вистави звати як у Гоголя - Остап і Андрій. І долі у них чимось схожі. Під час Другої світової війни Остап був у лавах УПА і бився проти фашистів і проти радянських солдатів.  А Андрій навпаки - був цим самим радянським солдатом, який бився з фашистами і з бійцями УПА. Але війна вже позаду, а образи та старість пішли у наступ. Ці двоє колишніх ворогів зустрілися в одній лікарняній палаті, в очікуванні операції на серці. Хвилюватися їм обом не можна. Але як залишатися спокійним у такій ситуації? Як оминути гостру тему?

Комедійна вистава

А ще у цих бойових дідів є онуки - Остапова Анна та Андріїв Петро. І долі у них так само не схожі. Але, можливо, кохання всіх примирить?

Вистава просочена тонким гумором і повагою д о нашої історії. Роздуми, спогади, суперечки, минуле, теперішнє і вічне розгортається перед нашими героями і глядачами у всій повноті трагікомізму і нікого не залишають байдужими.

Щоб потрапити на виставу “Слава героям” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 400 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Де подивитись комедію в Києві? На виставі “Слава героям”

  1. Теми, знайомі кожному
  2. Іронія і самоіронія
  3. Привод замислитися про важливе і другорядне
  • автор: Павло Ар'є
  • режисер: Стас Жирков
  • актори: Віталіна Біблів, засл. арт. України Дмитро Рибалевський (актори Національного академічного драматичного театру імені І. Франка), засл. арт. України Олексій Гнатковський (актор Івано-Франківського академічного обласного театру імені І. Франка), Артем Пльондер, Ірина Ткаченко.
  • художник: Володимир Стецькович
  • жанр: специфічна комедія
  • тривалість: 140 хв. (з антрактом)
  • обмеження за віком: 16+
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код