Категорії Інформація
Каси Додати подію
Sub Urban
22 червня 2022

Sub Urban

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 990 - 1590 грн

Арт-завод Платформа
м. Київ, вул. Біломорська, 1

Про подію

Sub Urban у Києві!

22 червня 2022 року на майданчику арт-заводу "Платформа" відбудеться перший виступ зірки світового TikTok та американського хітмейкера Sub Urban у Києві. Перший хіт юного Деніела Мезоннева "Cradles", як і подальші твори музиканта, був записаний під враженням від комп'ютерної гри BioShock, дія якої відбувається у середині альтернативного XX століття.

"Мені подобається те, як у грі передали відчуття, коли ти повертаєшся у часі в 50-ті, як у Bioshock. Те саме і з фільмами. Здається, в музиці це не часто досліджували, особливо в популярній".

А ось за своїм змістом композиція дуже слабко пов'язана з грою. Центральною її темою є дитячі психотравми та страхи, які спливають на саму поверхню свідомості персонажа, що дорослішає.

"Я написав цей трек у період, коли переходив з дитинства в юність. Мені було 16, і я все ще вважав себе дитиною. Тобто відчував, що мені років 12, не більше. Мене це лякає. Час рухається настільки швидко, що я не встигаю за ним встежити. Мене кидає з періоду в період, я маю бути дорослим, робити дорослі штуки. Думаю, це відчуття збереже мені трохи молодості, коли я остаточно постарію", - вважає музикант.

Оскільки трек був опублікований на майданчику, що дозволяє використання музики в будь-яких цілях, він швидко розійшовся як саундтрек до величезної кількості TikTok-відео і став вірусним.  Раніше це принесло композиції перше місце серед альтернативної музики у чарті Billboard та понад чотири сотні мільйонів прослуховувань у Spotify зараз.

Концерт американського хітмейкера

Деніел не типовий сучасний композитор. Крім комп'ютерних ігор, значний вплив на його творчість зробили такі музиканти, як К. Флей (Крістін Флаерті), Verzache (Зак Фараче) та гурт Cage the Elephant. При цьому молодий музикант не дотримується жорстких стилістичних рамок, але в зміст віршів часто проектує власні переживання у процесі дорослішання. У свою чергу це робить його музику по-справжньому різноманітною та цікавою, а тексти – близькими та зрозумілими сучасній аудиторії.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт TikTok-зірки Sub Urban у Києві, купуйте квитки на сайті та в касах столиці. Ще більше цікавих виступів в афіші Києва чекають на вас на сторінках Контрамарки.

Куди покликати своїх друзів увечері у Києві? На перший столичний виступ молодого хітмейкера Sub Urban!

  1. Оригінальний автор-виконавець
  2. Улюбленець молодіжної аудиторії
  3. Вірусні треки та відмінний саунд

Пісні Sub Urban:

  • Cradles
  • Inferno
  • Isolate
  • Freak
  • Sick of You
  • Spring Fever
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код