Категорії Інформація
Каси Додати подію
120 ударів на хвилину
12 лютого - 10 березня 2023

120 ударів на хвилину

Ціна: 350 грн

Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Вибрати дату

Замовити квитки на "120 ударів на хвилину"

12 лют., неділя
10 бер., пʼятниця

Про подію

“120 ударів на хвилину” в Києві!

У Малому театрі відбудеться вистава “120 ударів на хвилину”, в Києві за мотивами мемуарів Харукі Муракамі. Вистава проходить у залі театру, у супроводі живої музики. І чимало роздумів тут буде присвячено чи не найулюбленішому заняттю письменника - бігу. Біг.Театр. Рок-н-ролл. Адже біг - справа практично медитативна. Особливо, коли у навушниках лунає улюблена музика. На вас чекає вистава нон-фікшн, під час якої актори поділяться своїми  спостереженнями і рефлексіями як власними, так і спостереженнями самого письменника. Біг - це не просто рух вперед - це метафора марафону довжиною в життя.

Вистава нон-фікшн

Разом з акторами Малого театру ви відчуєте політ, легкість, занурення у внутрішній світ людини, подолаєте кілометри доріг, не зрушуючи з місця. Вирушаймо разом! Щоб потрапити на виставу “120 ударів на хвилину”, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 350 гривень. Ще більше театральних вистав шукайте в афіші Києва на нашому сайті. 

Де подивитися сучасний театр в Києві? На виставі “120 ударів на хвилину”!

  1. Незвичайна ідея
  2. Жива музика
  3. Молоді актори

У виставі звучать кавер-версії хітів The Beatles, The Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival, Eric Clapton, Bob Dilan, Воплі Відоплясова та інших у виконанні акторів Малого театру.

Натхнення черпали, читаючи збірку автобіографічних нарисів «Про що я говорю, коли говорю про біг», але вистава не є сценічною версією цих текстів.

  • Автор ідеї та режисер – Станіслав Весельський
  • Рішення сценічного простору - Марія Моторна
  • Художник з освітлення – Сергій Огрудніцький
  • Виконавці: Христина Дейлик, Маруся Чуприненко, Марія Моторна, Станіслав Весельський, Тимур Бурлака, Олександр Галафутнік
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код